Отримуємо закордонний паспорт вдома

25 июня 2015 | КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА | Нет комментариев | №25(1004)

Раніше для оформлення закордонного паспорту охтирчани повинні були їхати до Сум, а через деякий час знову відвідувати обласний центр, щоб отримати бажаний документ безпосередньо на руки. Однак на сьогоднішній день в Охтирці запрацював вузол Державної інформаційної системи управління міграційними процесами   ДМС України. З проханням проінформувати наших читачів про можливість оформлення закордонного паспорту в м. Охтирка ми звернулися до завідуючої Охтирським міськрайонним управлінням державної міграційної служби України в Сумській області Наталії ЗАДОРОЖНОЇ:

Задорожная- Так, дійсно, в Охтирському міському секторі Державної міграційної служби України розпочалося оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та такого, що не містить безконтактного електронного носія.

Бажаючим оформити закордонний паспорт необхідно звертатися до Охтирського УДМС за адресою м. Охтирка, вул. Жовтнева, 29. При собі необхідно мати паспорт громадянина України та реєстраційний номер облікової картки платника податків. Термін виконання складає 20 робочих днів без врахування часу доставки документа. Прийомні дні: вівторок, середа, п’ятниця з 9:00 до 13:00 – прийом документів, з 14:00 до 17:00 – видача паспортів, субота – з 9:00 до 13:00

Вартість отримання закордонного паспорту включає суму державного мита в розмірі 170 гривень та 325,47 гривень за оформлення та видачу паспорта без чіпа і 391,47 гривень – з чіпом.

Окремо звертаю Вашу увагу, що паспорти громадян України для виїзду за кордон старого зразка залишаються чинними до кінця терміну, зазначеного у документі і обмінювати їх на нові, біометричні, це право, але не обов’язок громадянина України. Окрім того, скористатися перевагами паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та подорожувати Європою без віз українці зможуть лише після запровадження безвізового режиму з ЄС.

Відмічу також, що з 1 квітня 2015 року підрозділами міграційної служби припинився прийом заяв на оформлення проїзного документа дитини. Вже від народження українці для виїзду за кордон, згідно з нововведеннями у законодавстві, зможуть оформлювати закордонні паспорти. Проїзні документи дитини, видані до 31.03.2015 залишатимуться чинними до кінця терміну їх дії. Власники паспорта громадянина України для виїзду за кордон, виданного до 01.01.2015 можуть, як і раніше, вносити відомості до закордонних паспортів. Внесення таких відомостей до документів для виїзду за кордон, виданих з 01.01.2015 не передбачено законодавством.

На сьогоднішній день Охтирським міським сектором Державної міграційної  служби України прийнято більше півтисячі заяв на оформлення закордонних паспортів, видано близько двохсот.

Спілкувалася О. Кириченко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: