З виконкому міської ради. Буденні проблеми міста

25 июня 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №25(1004)

На розгляд чергового засідання виконкому міської ради виносилося 14 питань.

Квартири й досі приватизуються

В порядку денному стоїть питання щодо приватизації кількох квартир державного житлового фонду. В цілому по місту вже приватизовано 97% квартир. Неприватизованими з тих чи інших причин залишилося 274 помешкання охтирчан. Термін дії приватизації конкретними строками не обмежений.

Незаконні кіоски – на демонтаж

Згідно з розпорядженням міського голови Ігоря Алєксєєва від 12 травня цього року створена комісія з питань контролю за використанням земель, що належать до комунальної власності територіальної громади міста. На своєму засіданні дана комісія з’ясувала законність займання земельних ділянок під тимчасовими спорудами. Виявилося, що без правових підстав на земельних ділянках розташовані тимчасові споруди за адресами пров.Лісний, 3, дві – по вул.Червоноармійській, 74 та по пров.Фурманова, 1. Прийнято рішення щодо знесення самовільно встановлених об’єктів їхніми власниками. Якщо у відповідності до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності це не буде зроблено, демонтажем кіосків займеться КП «Благоустрій».

За словами т.в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Валентини Колтирєвої, до 1 липня демонтаж самочинних об’єктів буде проведено. На черзі – ще десять тимчасових споруд, влаштованих на незаконно зайнятих земельних ділянках. Поки що їх власникам пропонується добровільно узаконити свої об’єкти або демонтувати. Рішення щодо них буде виноситися на наступне засідання виконкому.

За рекламу треба відповідати

IMG_6815Виконком міської ради надає дозволи на розміщення зовнішньої реклами та на продовження терміну їх дії відповідно до поданих заяв розповсюджувачів зовнішньої реклами. Цього разу розглядалося подання на продовження дії дозволу на розміщення реклами ПАТ АБ «Столичний» по вул.Київській, 4, та підприємцю Р.С.Маркову за адресами вул.Леніна, 110-а, 116-а.

Під час розгляду цього питання акцентувалася увага на обов’язку власників рекламних споруд утримувати їх в належному стані. Відділу архітектури дано завдання перевірити кількість виданих дозволів на розміщення зовнішньої реклами і її наявністю насправді.

Маршрут №7 виставлено на конкурс

В зв’язку з тим, що у жовтні цього року закінчується термін дії договору на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №7, виникла необхідність приймати рішення щодо проведення конкурсу. Він буде проведений в липні-серпні, про що буде оголошено додатково. Маршрут забезпечує перевезення пасажирів «Сиркомбінат – Центр – Залізничний вокзал».

Як міську владу обводять навколо пальця

І все згідно із законодавством. Розглядалася заява громадянина про переведення його власного житлового будинку по вул.Фрунзе до категорії нежитлових, відповідно до передпроектної пропозиції по об’єкту «Реконструкція житлового будинку під нежитлове приміщення – магазин продовольчих товарів».

У свій час, так як, до речі, і зараз, отримати земельну ділянку в зоні індивідуальної житлової забудови, було неможливо. Тож люди отримали землю як під жилий будинок, а збудували магазин і тепер елементарно просто переводять ділянку під комерційне використання. Сусіди, які колись погоджували розміри ділянки для житла, тепер не мають права відкликати свій дозвіл, хоч і не очікували отримати по-сусідству щось інше, крім житлового будинку.

Те, що таким чином можна побудувати все, що завгодно, турбує міського голову. Адже не так давно на землях індивідуальної житлової забудови аналогічним методом зареєстрували газову заправку і авто мийку по вул.Батюка за мостом, автозаправку по вул.Київській перед рестораном «Алмаз». І ніякої відповідальності за це законодавство не передбачає.

Як перейти на автономне опалення?

Прийнято Положення про роботу постійно діючої міжвідомчої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання. Цей документ по суті є «шляховою картою» процедури переходу на автономне теплопостачання будинку та відмови від централізованого водопостачання. Для вирішення питання відключення будинку від мереж централізованого теплопостачання, його власник чи власники повинні звернутися до комісії з письмовою заявою, в якій зазначаються причини відмови від вказаної послуги. До заяви додається копія протоколу загальних зборів мешканців будинку щодо створення ініціативної групи та прийняття рішення про влаштування системи індивідуального чи автономного опалення.

Рішення про відключення повинно бути підтримане всіма власниками приміщень у житловому будинку.

Сам сказав:

«На ці гроші можна хіба що бинтів та шприців купити. Це ж просто смішна допомога. Тільки не смішно ні нам, ні людям, які отримують. Може треба, щоб комісія, яка розглядає заяви, визначилася, кому ця допомога найбільше потрібна і щоб ту, у кого найкритичніша ситуація, отримували хоч би по тисячі гривень».

Ігор Алєксєєв, міський голова

Смішна допомога на лікування. Не смішно нікому…

Коли людині стає зовсім сутужно, вона вимушена звернутись до місцевої влади за допомогою, особливо коли мова йде про лікування або придбання ліків. Щомісяця на розгляд членів виконкому виноситься список осіб, які звернулися із заявою в надії на допомогу. Але на всіх з міського бюджету виділяється 24 тисячі грн. на рік, 2 тисячі на місяць. Чим більше подано заяв, тим меншу суму отримують прохачі. Цього разу надійшло 15 заяв і люди отримали по 100-200 гривень.

Л.Меркульцева

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: