«Щоб я не був слухом, а був на слуху»

26 июня 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №25(1004)

Віталій ДубінінНаша довідка: Віталій Дубінін

Вік: 16 років.

Освіта: учень 10 класу Охтирської ЗОШ № 11.

Улюблені предмети: історія України та всесвітня історія.

Хобі: любить музику, особливо писати слова та виконувати хіп – хоп

Завжди приємно поспілкуватися з людиною, яка має широке коло інтересів, цікавиться історією та сміливо дивиться в майбутнє, незважаючи на невтішні новини, які щодня лунають з екрану телевізора.

Віталій, чому ти зацікавився саме історією та як тобі вдається поєднувати успішне навчання в школі з науковою діяльністю?

- Любов до історії мені привила мама, яка й сама працює вчителем історії в моїй школі. Спочатку я дивився документальні історичні фільми. Згодом, в 7 класі, звернувся до ОМЦПО МАН і під керівництвом Ольги Литовченко вже четвертий рік проводжу наукові дослідження на історичному відділенні в різних секціях: «Всесвітня історія», «Історичне краєзнавство», «Археологія» та «Етнологія». Я вирішив не обмежуватись тими знаннями, які дає шкільна програма , а більш поглиблено вивчати історію своєї країни.

Які цікаві відкриття ти вже встиг зробити?

- Коли я був присутній на археологічних розкопках в с. Войтенки, Харківської області, то знайшов бронзовий виріб, який відноситься до часів Черняхівської культури ( археологічна культура у 100 – 500 роках). Також я брав участь в здійсненні натурного обстеження Східного, Західного укріплень, Великого валу у межах Куземинської сільської ради та проведенні обмірів Куземинського укріплення, в результаті чого був створений загальний план Більського городища, Куземинського та Східного укріплень. Цікавою виявилася робота, в якій я спробував розкрити особливості розвитку винокуріння та шинкарства в Слобідській Україні в другій половині ХVII – кінця ХIХ століття. Виявляється, що ця справа давала прибуток в 24 рази більший, ніж продаж хліба.

Чи маєш ти ще якісь захоплення, окрім історії?

- Так, я ще цікавлюся музикою, особливо хіп-хопом. Слова пісень пишу сам. В мене вдома є невеличка студія звукозапису, в якій я записую треки сам або зі своїми друзями. В цю справу я вкладаю частину душі.

[audio:Academy & InkogniTo.mp3]

[audio:Academy.mp3]

[audio:Academy & Inkogni.mp3]

Як плануєш провести літо?

- Початок літа я присвячую науковій роботі в ОМЦПО МАН, потім планую разом з мамою поїхати на лікування до Миколаєва. Також хочу трішки підзаробити грошей на власні витрати.

Який твій життєвий девіз?

- Щоб я був не слухом, а на слуху. Я хочу зробити якесь велике відкриття, щоб моє ім’я ввійшло в історію, хоча б України.

- Бажаємо тобі плідних успіхів на науковій ниві.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: