28 червня – подвійне свято

28 июня 2015 | ПРИВІТАННЯ | Нет комментариев | №25(1004)

Цьогоріч на останню неділю червня припало аж два свята – це День Конституції України та День молоді. Тому буде святкувати вся країна – хто не зараховує себе до лав молоді, той знає, що в країні є Основний Закон.

День Конституції України  – це єдине державне свято, закріплене в самій Конституції. Проте чимало українців ставляться до нього, як до ще одного вихідного дня і в рейтингу найпопулярніших офіційних свят займає останнє місце, а найулюбленішим є лише для 4% громадян.

Більш популярним в нашій країні є День молоді.

Ми вирішили запитати в охтирчан, що вони знають про ці свята та з якими проблемами зіштовхується молодь при працевлаштуванні.

КозобродЧи легко молоді працевлаштуватися в Охтирці?

Яна Козоброд, менеджер з реклами

- Після закінчення УАБС в м. Суми я зіткнулася з проблемою небажання роботодавців приймати на роботу молодих випускників вишів, які ще не встигли напрацювати досвіду. Однак через деякий час мені пощастило і я знайшла роботу за спеціальністю – пропрацювала бухгалтером у місцевого підприємця. Потім декілька років присвятила роботі в банку, але банківський сектор зараз переживає не найкращі часи і отриману заробітну плату швидко з’їдала інфляція. Тому з Охтирки я переїхала до Сум в пошуках кращого життя.

Щоб з’ясувати , яка ситуація з працевлаштуванням молоді в Охтирці ми звернулися до директора Охтирського МРЦЗ Ольги Кочетової:

Кочетова- На сьогоднішній день існує дисбаланс на ринку праці між попитом і пропозицією. Роботодавці пропонують вакантні місця для працевлаштування кваліфікованих продавців, досвідчених кухарів, перукарів, робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування. Серед зареєстрованих безробітних переважають економісти, юристи, бухгалтери, екологи,проте попит на даних спеціалістів значно нижчий. Не зважаючи на це, за травень було працевлаштовано 29 осіб з 48 осіб, які отримали статус безробітних. Загалом за 5 місяців 2015 року отримали роботу 97 осіб з 239 бажаючих.

Оксана ЮрасоваЩо Ви знаєте про свято День молоді?

Оксана Юрасова, продавець дитячого одягу

- Це свято мені запам’яталося ще з дитинства, коли мої батьки разом з друзями та родичами виїжджали на природу смажити шашлики та варити польову кашу. В цьому році я буду відмічати День молоді з чоловіком та своїми друзями на природі, активно проводимо час, граючи в футбол, баскетбол та бадмінтон, адже молодість – це не тільки прекрасний період в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі.

Чи вважаєте Ви День Конституції святом?

Калач Оля та АльонаДомогосподарка Ольга Калач з донькою Альоною

- Зважаючи на події останнього часу у мене змінилося відношення і з’явилося особливе ставлення до цього свята. Свідомість українців знаходиться в процесі активної еволюції і патріотизм інколи аж зашкалює. День Конституції – це ще один привід згадати, за що саме ми зараз боремося – за світле майбутнє наших дітей. Я хочу жити в мирі, війна до добра не приводе. І було б добре, аби право на мирне життя було б закріплено на законодавчому рівні.

ЮркоЧи вважаєте Ви День Конституції святом?

Ігор Юрко, військовослужбовець

- Політичні свята для мене не є якоюсь визначною подією. Інша справа Новий рік, день народження чи 8 березня – ці свята я полюбляю і обов’язково намагаюся відсвяткувати, якщо випаде така можливість. Проте військова служба залишає досить мало вільного часу, більшість з якого я присвячую захисту Вітчизни. Хотілося б, щоб під час проведення культурно-масових заходів в місті з приводу державних свят, не дозволяли молоді розпивати спиртні напої на вулиці.

МурмилоДмитро Мурмило, безробітній

Що Ви знаєте про свято День молоді та як будете його святкувати?

- Це свято відзначають люди різних поколінь, адже молодість визначається не за паспортом, а за станом душі. Грандіозних планів на День молоді я не маю. Не час святкувати, коли в країні йде війна та майже щодня гинуть мирні жителі Сходу країни та військові.

Шамрай Олена Шамрай Олена , продавець

Що Ви знаєте про свято День молоді та як будете його святкувати?

- День молоді для більшості громадян є веселим святом, яке вони відзначають на природі в колі друзів та знайомих. Я майже всі свята проводжу на роботі. На вихідних покупців стає ще більше і тоді мені не до святкувань.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: