Чистота – проблема спільна

29 июня 2015 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 2 коммент. | №25(1004)

Життя у нас одне і прожити його хочеться як мінімум у чистоті. І про це говорять і пишуть більшість наших читачів. Запитують у нас, журналістів, чому одні слідкують за порядком, прибирають і вдома, і у дворі, і за двором.

А інші розводять суцільний розгардіяш, обростають брудом і бур’янами. І хай би жили собі, як хочуть на своїй території, але іншим свій спосіб життя не нав’язують, не виносять свої звички назовні. Як ви думаєте, хто це не доніс свій недопалок до урни? Хто наплює соняшникового лушпиння біля лавочки в парку? Хто винесе сміття на край лісу? Хто сходить по нужді під кущі чи в підворотню? Та хто ж? не президент, не губернатор і не мер, а звичайна людина. І якщо цього не робите ви особисто, то грішить сусід чи знайомий. Найдивовижніше, що ті ж громадяни у будь-якій розмові про закордон з тугою говорять про те, як там чисто і яке свинство у нас. Що ж нам робити?

Так, питання чистоти наодинці не вирішити і поряд з полем амброзії квітник не виростиш. І нехай сміття в лісі, посадки, на узбіччя доріг, на околицях міст і сіл, в парках і скверах звозить не президент, не губернатор і не мер, але створення і робота тих служб, які будуть за порядком слідкувати, справа, звичайно, державна.

Так, наступним поколінням треба залишити чисту і красиву планету, але ж тут один в полі не воїн. Тут запозичувати досвід треба за кордоном, бо і там не свідомість рухає громадянами щодо дотримання чистоти, а страх великих штрафів. Інакше не виживемо.

P1040405

P1040399

P1040384

А за ганком міського ЗАГСу нерідко ходять по-великому

ne pisatМимо цих підворотень по вул.Жовтневій неможливо пройти, не заткнувши носа. А все тому, що використовуються вони для справляння нужди. А куди людям діватися, якщо бар є, а туалету в ньому немає? Якщо магазин нарозлив пиво продає, а як людині приспічить, діватись їй ніде? Чому нікого не хвилює це питання?

До речі

Аби не потерпати від смороду, який поширюється через любителів справити нужду в кущах навколо автовокзалу в Коломиї, Івано-Франнівської області втановили попереджувальні знаки. Ножиці, зображені під силуетом людини, яка спорожняється в кущах, недвозначно попереджують: любителів цієї справи будуть каструвати…

 Комментарии (2)

 

  1. прохожий пишет:

    Уважаемый автор этой статьи,скажите причём здесь подворотни,вы выбросили фото тех мест куда ходят клиенты таких гадюшников как “зелёнка” ,”фурор” , ” райцентр ” и “ахтырского пива”.Почему вы их перед фактом туалетов не ставите?Боитесь ,что вас по судам затаскают ? Зачем тогда эту тему ворошить ?

  2. qwert пишет:

    Спитайте у міської влади де у нашомі місті є громадські туалети?
    Чому Пивзавод біля свого магазину на Соборній площі не зробив туалет для своїх відвідувачів?
    У вас була колись ситуація коли приспічило? Де можна справити “свої потреби”?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: