Небайдужа позиція. Що сталося з людьми?

29 июня 2015 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №25(1004)

КопиловВолодимир Михайлович Копилов – давній передплатник газети «Роксолана» і прибічник активної позиції щодо боротьби за чистоту навколишнього середовища.

Особливо обурює чоловіка поводження людей з твердими побутовими відходами, їх нерозуміння жахливих наслідків у майбутньому від несанкціонованих звалищ. І якщо такі час від часу виникають на території міста, скажімо, на вулиці Петровського за переїздом, або поблизу центрального кладовища, їх періодично прибирають комунальні служби. А ось на околиці Охтирки в районі Гусинки сміття накопичується роками і нікому немає до цього ніякого діла. Сюди вся Гусинка звозить і зносить з своїх дворів увесь непотріб, тому що за це нікого не оштрафували і не покарали, нікого не примусили прибрати. І нікому спитати де ж люди дівають своє сміття, чому не вивозиться воно централізовано? Не фотографії видно місцевість за церквою Михайла Архістратига, яка нічим не відрізняється від міського звалища.

Околиця Гусинки

- Не дивно, що вже на території Охтирки змії кусають людей, бо саме тут їм найсприятливіші умови для їхнього розмноження, – розповідає Володимир Миколайович. Він нерідко їздить цією стежкою до річки Гусинки на рибалку і бачить плазунів, які вилізають із засміченого узбіччя.

- Треба все це згребти грейдером і утилізувати, а потім не допускати новоутворення стихійного звалища, – висловлює свої побажання чоловік.

На містку ШепетовськогоА ще Володимир Миколайович пригадує, як у 80-х роках минулого століття цілком добровільно, без будь-яких коштів зробили місток через річку Гусинку.

- Тоді були проведені меліоративні роботи в заплаві Гусинки. Болота осушили, землю розорали і міська влада виділила їх під городи всім бажаючим. Щоб дістатися до них, треба було об’їжджати дорогою на Бакирівку. Тож ми вирішили зробити місток, аби скоротити шлях. Зібралися я, Гриша Мандрика, В’ячеслав Брага, Дмитро Оцевик, Володимир Шепетовський. Всі ми працювали в «доротделе», тому була змога навезти непотрібного на виробництві матеріалу, труб. Найбільший внесок зробив зварювальник Володимир Шепетовський, завдяки роботі якого цей міст тримається купи і досі, і в народі його так і називають містком Шепетовського.

Я не розумію, чому раніше люди могли об’єднатись, аби зробити для громади благо, а сьогодні так і хочуть зробити якусь капость? – так Володимир Миколайович дивується з того, що сталося з людьми. Що ж треба, аби ситуація змінилася?

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: