Було ПАТ «СУМИГАЗ», став ООО «СУМИГАЗ ЗБУТ»

1 июля 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №26(1005)

Або що від цього міняється.

Згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг – НКРЕКП – з 1 липня анульовано дію ліцензії ПАТ «СУМИГАЗ» на право здійснення господарської діяльності з поставок природного газу, газу метану вугільних родовищ за регульованим тарифом.

Відповідно, з цієї ж дати новим гарантованим постачальником газу для побутових споживачів Сумської області визначено ООО « СУМИГАЗ ЗБУТ», яке працює на основі Постанови Кабінету міністрів України №705 від 25 липня 2012 року «Про визначення гарантованих постачальників природного газу».

Новий постачальник попереджує про те, що всі побутові споживачі, які бажають у подальшому отримувати газ у свої будинки, повинні заключити договори з «СУМИГАЗ ЗБУТОМ» про надання послуг з газопостачання. При цьому труба пред,явити паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, технічний паспорт на будівлю, довідку про зареєстрованих осіб у квартирі, приватному будинку або будинкову книгу, документ,що підтверджує право власності на квартиру,будинок чи користування ними – договір купівлі- продажу, обміну, дарування , свідоцтва про право на спадщину, документ, що підтверджує право на пільги, технічний паспорт газового обладнання та технічний паспорт лічильника газу при наявності.

Починаючи з 1 липня, оплата вартості послуг з газопостачання, в тому числі погашення заборгованості станом на 30 червня, буде здійснюватися на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання нового постачальника газу по новим банківським реквізитам, які будуть вказані у нових платіжних документах.Щоб запобігти непорозумінь в частині розрахунків , споживачів просять найближчими днями повідомити показники газового лічильника на кінець червня. Але не треба і панікувати, адже заключення договорів буде проходити поступово.

 

 Добавить комментарий

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: