Охтирський коледж СНАУ запрошує абітурієнтів

1 июля 2015 | ВІДДІЛ ОСВІТИ | Нет комментариев | №26(1005)

ДомашенкоЛіто в розпалі, та особливо гаряче зараз випускникам 2015 року, адже це пора кінцевого самовизначення у виборі майбутньої професії, зважаючи на свої здібності і таланти, а також вибору навчального закладу для отримання вищої освіти. Чи можливо отримати якісну вищу освіту в м. Охтирка? Ми поцікавилися в директора Охтирського коледжу СНАУ Володимира Домашенко:

- Таке питання є актуальним для багатьох абітурієнтів, проте в умовах сьогодення батьківські серця будуть спокійніші, коли діти навчатимуться якомога ближче до рідної домівки. І навчання в Охтирському коледжі СНАУ є гарним вибором, оскільки наш коледж – це вищий навчальний заклад державної форми власності, який являється структурним підрозділом Сумського національного аграрного університету і є єдиним вищим навчальним закладом в місті Охтирка. В період навчання більшість студентів має можливість проживати вдома, під постійним контролем своїх батьків. Це дуже важливо, тому що основний контингент студентів коледжу формується із випускників 9 класів.

За якими спеціальностями здійснюється підготовка в коледжі. Які саме сертифікати ЗНО потрібні для вступу?

- Наш навчальний заклад готує молодших спеціалістів за такими спеціальностями: «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва», «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання», «Економіка підприємства». Стосовно сертифікатів ЗНО, то тим абітурієнтам, які планують вступати після 9 класів до коледжу, вони не потрібні. А випускники 11-х класів подають сертифікати з математики та української мови і літератури.

Чи мають можливість студенти коледжу отримувати робітничі професії?

- Так, дійсно, є така можливість. Під час навчання в коледжі студенти отримують такі робітничі професії: водій автомобіля категорії В, С;тракторист-машиніст категорії А1 , А2 , В1; слюсар з експлуатації та ремонту газового обладнання; оператор комп’ютерного набору. І це являється вагомим додатком до диплома і сприяє становленню випускника як висококваліфікованого фахівця.

Останнім часом в місті Охтирка поширюються чутки, що коледж є професійно-технічним навчальним закладом і готує тільки кваліфікованих робітників?Чи дійсно це так?

Охтирський коледж СНАУ – є вищим навчальним закладом. Ліцензію нашому навчальному закладу видано МОН 20.05.2015 року, в цьому документі чітко прописано «надання освітніх послуг, пов’язаних з одержанням вищої освіти…». Тому дані чутки не мають під собою ніякого підґрунтя.

Які перспективи мають випускники коледжу та чи є можливість продовжити навчання в університетах за скороченим терміном підготовки?

- В нашому навчальному закладі впроваджено ступеневу підготовку, яка дає змогу продовжити навчання студентам на старших курсах Сумського національного аграрного університету для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «магістр».

Випускники коледжу зараховуються до університету на бюджетні місця, проходять закордонну практику, після закінчення університету отримують реальну путівку в майбутнє професійне життя.

Сьогодні Охтирський коледж СНАУ сміливо дивиться у майбутнє. Випускники, а їх вже більше 13 тисяч чоловік, маючи високу кваліфікацію, працюють і продовжуватимуть працювати в колективах міста, району, області і всієї України.

Тож шановні абітурієнти, Охтирський коледж СНАУ запрошує Вас подати документи для вступу з 10 липня 2015 року. Адже навчання в нашому коледжі – запорука світлого майбутнього, перший крок до якого Ви можете зробити вже сьогодні.

Якщо у вас з’явилися запитання з приводу вступу до Охтирського коледжу, звертайтеся за адресою: 42700 Сумська область, м. Охтирка, вул. Фрунзе, 46. Приймальна комісія – 2–22–68, E-mail: ohteh@sm.ukrtel.net

Запитувала О. Кириченко

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: