Майбутнє – за аграріями

2 июля 2015 | ЖИТТЯ РАЙОНУ | 1 комментарий | №26(1005)

«Аграрна партія України – це партія Українського народу, що представляє всіх, кого об’єднують традиційні цінності та духовність українців. Наша Віра і Бог допоможуть нам відродити сильну, незалежну та заможну Україну!», – відмічають представники АПУ.

СкоцикАгросектор за результатами 2014 року став основним сектором економіки держави, сформував близько 27 % ВВП, дав найбільше валютних надходжень – 17 млрд. доларів. На сьогоднішній день біля 70 % території України задіяно в аграрному виробництві, більше 16,8 мільйонів населення проживає на селі, а реального впливу на законодавчу та виконавчу владу не мають. Це потрібно змінити планомірним, демократичним шляхом, через реформування та розширення Аграрної партії України. І це під силу голові АПУ Віталію Скоцику, який має надійну репутацію в агробізнесі, відомий як людина з інноваційним глобальним мисленням і західними підходами до ведення бізнесу у прозорий та чесний спосіб, неодноразово проявляв себе як ефективний антикризовий менеджер. Ділові якості та сучасна західна освіта дозволили Віталію Скоцику реанімувати підприємства аграрної галузі, чиї фінансові показники не вселяли жодної надії на відродження.

Чому тільки аграрії здатні у теперішній час заробити кошти для української економіки? Чому політика – це справа кожного фермера, а не міфічних «людей з політичним досвідом»? Де шукати якісні управлінські кадри органів місцевого самоврядування, і як це вплине на якість життя кожного? На ці та інші питання аграрії спільно шукали відповідь на 36-му Аграрному форумі Сумщини, який пройшов 24 червня в Сумах за участі голови Аграрної партії України Віталія Скоцика та голови постійної комісії Сумської обласної ради з питань агропромислового розвитку та сільських територій Володимира Ладики. На заході були присутні представники місцевих партійних організації АПУ, місцевих осередків Аграрного Союзу України, Асоціації фермерів та приватних землевласників України. Охтирщину представляли освітяни-аграрії та члени АПУ. Зокрема, голова районної організації АПУ, заступник директора Охтирського коледжу СНАУ Андрій Ставицький, голова міської партійної організації АПУ, директор коледжу Володимир Домашенко та інші члени партії.

І дійшли до висновку, що лише аграрії, які прийдуть у місцеві та обласні ради, зможуть сформувати якісний управлінський кадровий резерв, здатний суттєво вплинути на економічне зростання країни та покращити якість життя населення.

На форумі Віталій Скоцик наголосив, що аграрії виступають проти зняття мораторію на продаж землі з 01.01.2016 р., адже земля повинна належати народу України. Також під час форуму порушувалося питання реформ. Зокрема, члени партії вимагають від влади забезпечити прозорий процес децентралізації та  адміністративно-територіальної реформи. На їхню думку, з метою збереження потенціалу аграрного сектору необхідно переглянути зміни до податкового законодавства, повернути фіксований сільськогосподарський податок та гарантувати збереження спеціального режиму ПДВ для аграріїв.

Є й практичні результати діяльності партії, оскільки завдяки АПУ вдалося добитися, аби учасники АТО, які не встигли зареєструватись для участі в Зовнішньому  незалежному оцінюванні, все ж таки могли вступити до вищих навчальних закладів у цьому році.

Завершуючи форум лідер партії, Віталій Скоцик наголосив, що аграрії довели, що разом вони сила і об’єднавшись можна добитись бажаних результатів і відстояти свої права. І цей процес тільки-но розпочався.

 

 Комментарии (1)

 

 1. избиратель пишет:

  Началась избирательная компания.

  На мера или депутата городского совета можна идти ТОЛЬКО от партии.

  На прошлой неделе состоялось собрание партии “Опозиционный блок” или попросту собрание ярых регионалов. Сугака туда не пригласили.

  Сугаки начал избирательную компанию. Идут (оба) на мера и депутата местного совета. Будут идти от “Аграрной парти Украины”

  Вот такие выводы можна сделать из этой статьи.

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: