На сесії міської ради

2 июля 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №26(1005)

Що буде реконструюватися

В міську Програму економічного і соціального розвитку на 2015 рік внесено зміни. У розділі житлово-комунального господарства передбачено придбання самохідної газонокосарки до 12 тис. грн. На реконструкцію території площі Успенської з встановленням флагштоку для державного прапора України виділено 53,4 тис. грн.

Що стосується розділу експлуатації, утримання та ремонту доріг міста, то для виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дороги по пров.Харківському з проведенням експертизи кошторисної частини заплановано виділити 21 тис. грн.

До початку навчального року буде зроблено капітальний ремонт тротуарного покриття на благоустрій території навчальних закладів. На це передбачено 1 млн. грн. У 204,12 тис. грн. обійдеться міському бюджету реконструкція котельні дитсадка «Теремок», що йде як незавершене будівництво. Ще 30 тис. грн. виділяється на реконструкцію внутрішніх електричних мереж – живлячих мереж та освітлення приміщень підвального поверху навчального корпусу гімназії.

В цьому році буде зроблена також реконструкція території парку біля «Кнєжі». На виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення державної експертизи, авторського та технічного нагляду витрачено 58,9 тис. грн.

Акцизний податок в Охтирці – 5%

Встановлено нові ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі з підакцизних товарів. За продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, скрапленого газу, речовин, що використовуються як компоненти моторних палив, палива моторного альтернативного або іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання, заплатять ставку від вартості (з ПДВ) у розмірі 5 відсотків. Сплачують цей податок за місцем здійснення реалізації підакцизних товарів.

Рішення набирає чинності з 1 січня 2016 року.

За житлову нерухомість встановлено місцевий податок

Депутати міськради встановили податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової нерухомості, яки буде стягуватися з охтирчан з 1 січня 2016 року. Платниками цього податку є фізичні та юридичні особи, які є власниками об’єктів житлової нерухомості, в тому числі і її частки. Базою оподаткування є загальна площа об’єкта житлової нерухомості. Для фізичних осіб податок обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових плав на нерухоме майно, документів на право власності. На житлові об’єкти, які перебувають у власності юридичних осіб, податок обчислюється ними самостійно.

Ставка податку у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року встановлена наступним чином:

- на житловий будинок садибного типу, який складається з житлових приміщень – 1,5%, допоміжних нежитлових приміщень – 0%;

- на житловий будинок квартирного типу різної поверховості – 2%;

- на прибудову до житлового будинку садибного типу – 0%;

- на прибудову до житлового будинку квартирного типу різної поверховості – 2%;

- на квартиру – 1,5%;

- на котедж – 2%;

- на кімнати у багатосімейних комунальних квартирах – 0%;

- на садові будинки – 0,2%;

- на дачні будинки – 0,2%;

- на інші об’єкти житлової нерухомості, віднесені до житлового фонду – 0,2%.

… І на нежитлову також

Встановлено  ставки  податку  на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об`єктів нежитлової нерухомості. Ставка податку  у відсотках  до розміру мінімальної заробітної плати буде становити:

На  готелі ,  пансіонати,  мотелі ,  ресторани  та бари, уристичні  бази,  табори  відпочинку,  будинки  відпочинку,  будівлі фінансового  обслуговування, адміністративно-побутові  будівлі,  будівлі  для  кон торських  та  адміністративних  цілей,  торгові  центри, універмаги,  магазини,  криті  ринки,  павільйони  та зали для ярмарків, станції  технічного обслуговування автомобілів,  Їдальні,  кафе,  закусочні, бази  та  склади підприємств торгівлі й громадського харчування, гаражі підземні й наземні, криті автомобільні стоянки, будівлі для публічних виступів – казино, ігорні будинки – 0,5 %. На  будівлі  підприємств  побутового  обслуговування, промислові будівлі та склади, крім виробничих корпусів, цехів, складських приміщень промислових підприємств та інші об,єкти нежитлової нерухомості – 0,1%.

На гаражі в складі кооперативів – 0,05 %.

На  господарські  присадибні  будівлі –  допоміжні нежитлові  приміщення,  сараї,  хліви,  гаражі,  літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо – 0%.

І на додачу – транспортний податок

Платниками  транспортного  податку  є фізичні  та юридичні особи, в тому числі не резиденти, які мають зареєстровані  в Україні  власні легкові  автомобілі,  які використовувалися до 5 років і мають об,єм циліндрів двигунів понад 3000 куб.см.

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік  у розмірі 25 000 ривень за кожний легковий автомобіль.

Дане рішення набирає чинності з 1 січня 2016 року

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: