СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

2 июля 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №26(1005)

…ЗЕЛЕНЕ ОЗЕРО НА КАРТИНІ СУМСЬКОЇ ХУДОЖНИЦІ

Охтирський міський краєзнавчий музей презентує відкриття персональної виставки робіт Римми Миленкової «Смарагдове озеро», яка почнеться 3 липня. Художниця з Сум примусить нас по-новому подивитися на легендарне озеро нашого міста . Пані Римма має своєрідний власний стиль, є картини з видами Охтирки.

А з 7 липня у музеї відкриється інша виставка – «Вічна святиня», присвячена дню явлення Охтирської Чудотворної ікони Божої Матері. До уваги присутніх будуть представлені експонати з фондів музею та церковні предмети з Покровського кафедрального собору. Тут можна переглянути списки охтирської ікони, виконані в різні часи, старовинні книги, фото, предмети церковного вжитку, ікони, вишиті охтирськими майстринями.

Потрібний телефон: 05446- 2-46-33

…РАЗОМ ШУКАТИМЕМО КРАДІЇВ ТРАНСФОРМАТОРНОГО МАСТИЛА

На Сумщині почастішали випадки, коли зразу в кількох селах зникає електроенергіяю І зовсім не через те, що пронісся буревій, а через банальну крадіжку електрод ротів, трансформаторів та іншого технологічного обладнання. Як правило, з одного невеликого трансформатора крадут 200-300 літрів мастила.В результаті цілий населений пункт, а може й декілька, залишаються без енергопостачання. На ліквідацію пошкоджень може піти кілька діб. Хтось на цьому заробляє, але це копійчаний прибуток у порівнянні з тими збитками, які несуть енергетики та незручностями для населення.

Нещодавно в Тростянці з розміщеного на підстанції обладнання на 110 тисяч вольт злодії відкачали 6 тонн мастила. Вони зробили підкоп під парканом , застосували спецтехніку, шлангу. Якби не своєчасні і професійні дії персоналу підстанції, могла б трапитися біда.Без електроенергії на тривалий час могли б залишитися кілька районів.

ПОТРІБНИЙ ТЕЛЕФОН:

(0542) 659-411, 659-455 – «Сумиобленерго» просить повідомляти про всі підозрілі випадки щодо можливих крадіжок електрообладнання. Керівник підприємства Андрій Лисов особисто обіцяє повну конфіденційність. Якщо повідомлення допоможе викрити злодіїв, то той, хто про це повідомив, отримає винагороду – 5000 грн.

0800 -300-247 – колл-центр «Сумиобленерго» . Приймаються дзвінки з приводу перебоїв у енергопостачанні та інших проблем, пов`язаних з цим питанням, у будь-який час доби. Всі дзвінки безплатні як з мобільних, так і з стаціонарних телефонів.

…ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ АТОВЦІВ ПЕРЕЙМАЮТЬСЯ

В Охтирському міськрайонному центрі зайнятості проведений День відкритих дверей для учасників АТО. Мета  заходу -   надання  інформації  про  послуги Державної  служби зайнятості,  визначення шляхів  професійної  адаптації  до  потреб  ринку праці учасників АТО та відпрацювання механізмів взаємодії між  суб’єктами  соціальної  роботи  та учасниками АТО.  До участі в заході були залучені соціальні партнери – представники УСЗН Охтирської РДА, Управління Держземагентства, керівники  громадської організації «Охтирський захисник». Кожен мав змогу отримати  інформацію  та  консультацію,  задати  питання  і висловити  свої думки. Найбільш  актуальним для атовців залишається земельне питання. В Охтирському МРЦЗ  перебували  на  обліку  в 2015 році, як безробітні, 14 учасників АТО, з них вже працевлаштовані 3  чоловіка ( Охтирське НГВУ-2 чол.  та Охтирський пивоварний завод -1 чол.), 2 чоловіка започаткували власну справу, отримавши одноразову  виплату допомоги  по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Працевлаштування даної категорії населення під особливим контролем Державної служби зайнятості, адже це запорука успішної соціальної адаптації  і повернення до мирного життя наших захисників.

…НОВОВВЕДЕННЯ УКРЗАЛІЗНИЦІ

Укрзалізниця запускає новий нічний експрес із Харкова до Івано-Франківська. У дорозі він буде менш ніж 15 годин. Поїзд робитиме зупинки в Полтаві, Гребінці, Києві, Коростені, Здолбунові та Львові. А в перший рейс експрес вирушить з Харкова вже 7 липня.

Крім того, Укрзалізниця дозволила перевозити домашніх тварин навіть у плацкарті – невеликих собак, котів та ін. Хоча раніше, незалежно від того, малий чи великий пес, це дозволяли лише в купе. Та й то, треба було викупити всі місця в ньому.

Ще одне нововведення – відтепер для перевезення дітей віком до 16 років досить пред`явити нотаріально засвідчені копії свідоцтва про народження чи інші документи,що засвідчують вік дитини. Тобто оригінал свідоцтва про народження не потрібен.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: