Спорт-тайм

5 июля 2015 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №26(1005)

Спортсмени дощу не бояться, а стадіон навпаки

В рамках святкування Дня молоді та Дня Конституції України, попри зливу, на молодіжному пляжі р. Ворскли 28 червня проходили змагання з волейболу, настільного тенісу, армреслінгу та підняття гирі. Всі бажаючі мали змогу продемонструвати свою силу та кмітливість, беручи участь в цих спортивних заходах.

Видовищне фінальне протистояння розіграшу кубку міста

Також в цей день відбувся й фінал кубка з футболу м. Охтирка між командами «Лідер» (Охтирка) та «Ташань» (Комиші).

Футбольна команда «Лідер» (Охтирка)

Матч планували провести спочатку на стадіоні «Нафтовик» на основному, а потім і на запасному полі. Проте в останній момент через несприятливі погодні умови, проливні дощі вже не перший день рясно зрошують землі Охтирщини, Охтирська федерація футболу прийняла рішення про проведення матчу в іншому місці через надмірну вологість поля та щоб не псувати трав’яне покриття стадіону «Нафтовик» футбольними бутсами. Саме тому він пройшов у досить неочікуваному для вболівальників місці – на футбольному полі військової частини А0563. Можливо, саме цим і пояснюється невелика кількість футбольних фанів-охтирчан і наші «Лідери» не отримали такої важливої підтримки вболівальників. Комишанські фани досить активно й азартно підтримували свою команду і гучними оплесками та вигуками вітали кожен гол, забитий ташанцями.

«Ташань» - команда-переможець кубку міста Охтирка

По завершенні 90 хвилин матчу основний рахунок склав 2:2. Післяматчеві пенальті вирішили долю переможця і з рахунком 3:1 перемогла команда «Ташань». Вже за мить після перемоги на руках підкидали одного з головних героїв гри – Олександра Фалька, який відзначився протягом гри і відбив 3 пенальті. В очах ташанців були радість та сльози. Отримавши кубок міста, почесну грамоту, медалі, футболісти також заслухали привітання від голови федерації футболу м. Охтирки Сергія Олондара, від представників Охтирської міської ради та Комишанського сільського голови Олександра Спискіна. Команда «Ташань» привітала свого тренера Володимира Шевченка з перемогою – без вагань гравці підняли його догори та радісно підкидали на руках, цим самим висловлюючи подяку за гарну підготовку до матчу.

За останні 20 років комишанська команда вперше отримала таку вагому перемогу і очолила трійку переможців кубку м. Охтирки з футболу. Тренується команда на шкільному стадіоні. Нову форму їм подарував директор ПСП «Комишанське» Володимир Зубко.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: