НОВИНИ

6 июля 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №26(1005)

УПЦ КП та УАПЦ готові об`єднатися

Комісія з ведення діалогу між Українською православною церквою Київського патріархату і Українською автокефальною православною церквою пропонує скликати Об`єднувальний собор на 14 вересня.

Собор повинен відбутися в той день, коли церква починає новий календарний цикл богослужебного року, а саме в день церковного новоліття. Про це за підсумками спільного засідання комісій з ведення діалогу УПЦ КП та УАПЦ сказав архієпископ Чернігівський і Ніжинський , секретар Священного синоду УПЦ КП, голова Інформаційного управління Київського патріархату Євстратій Зоря.

З боку УПЦ КП рішення про проведення собору будуть приймати патріарх і Священний синод, з боку УАПЦ – митрополит і Архієрейський собор. Пропонується створити єдину Помісну церкву.

ОБМІНЯТИ ДОЛАР СТАЛО ДЕШЕВШЕ

Парламент скасував 1,5 % військовий збір із валютних операцій.

Такий крок законодавці зробили для того, щоб зменшити напругу у суспільстві, яка виникла через збільшення фіскального навантаження на валютні операції. Після запровадження військового збору громадянам стало не вигідно обмінювати долари та євро на гривні в банківських установах. Доводилося платити не лише 2% пенсійного збору, а й 1,5% військового збору. Тому активізувався чорний ринок обміну валюти. А бюджет втрачав на зборі до Пенсійного фонду.

Тепер є сподівання, що люди не шукатимуть тіньових шляхів обміну валюти, а підуть до банку.І банки отримуватимуть більше іноземної валюти.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: