Сумнівний бензин колотили в Охтирці

13 июля 2015 | КРИМІНАЛ | 2 коммент. | №27(1006)

За повідомлення начальника оперативного управління Головного управління ДФС у Сумській області Андрія Павлуна:

- У рамках операції «Нафтопродукт – 2015» працівниками ГУ ДФС у Сумській області встановлено, що на території м. Охтирки та Охтирського району приватним підприємцем оптом та вроздріб через АЗС здійснюється реалізація пально-мастильних матеріалів (бензину, дизельного палива, скрапленого газу) сумнівного походження та якості.

Оперативники виявили, що пально-мастильні матеріали оприбутковується за документами від постачальників Києва та Полтави, що мають ознаки учасників транзитно-конвертаційних груп. Крім того, жодне з підприємств не сплачує акцизний податок. Угоди з постачальниками носять безтоварний характер і використовуються для легалізації пально-мастильних матеріалів, які фактично вироблені за давальницькою схемою без сплати акцизного податку та з порушенням технічних умов, визначених для високооктанових бензинів і дизельного пального.

– Працівниками податкової міліції вилучено документацію, а також понад 2 тисячі тонн нафтопродуктів за попередньою оцінкою на суму понад 27 млн. грн., – коментує Андрій Павлун.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Сумській області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту та транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів – нафтопродуктів.

 

 Комментарии (2)

 

  1. глаша пишет:

    27 млн.грн – не смешите)))и куда ж вы их подевали то???

  2. Владимир Иванович пишет:

    Ця ваша “новина” ще від 4 червня! не позорьтеся!

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: