РЕМ інформує

15 июля 2015 | СВІЖИЙ НОМЕР | Нет комментариев | №28(1007)

Злагоджена робота попередила енергетичну катастрофу

Злива, що пройшла в Охтирці 29 та 30 травня, призвела до затоплення ряду стратегічно важливих об’єктів в місті. Зокрема, було затоплено і розподільчу підстанцію № 2 (РП-2), за адресою вул. Леніна, 11. Чим це загрожувало охтирчанам та які заходи були вжиті, ми поцікавилися у директора філії «Охтирський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» Олексія Григоровича Кісіля:

О. Г. Кісіль- В приміщені РП-2 вода сягала відмітки півтора метри. І це загрожувало знеструмленням переважної більшості побутових та промислових споживачів електроенергії всього міста. Своєчасно відреагувавши, аварійні бригади філії «Охтирський РЕМ» під керівництвом головного інженера Олега Колодяжного більше доби відкачували воду, в цілому об’ємом 28 метрів кубічних, цим самим ліквідувавши аварійну ситуацію.

Допомагали в ліквідації аварії міський голова Ігор Алєксєєв, директор «Водоторгприладу» Олексій Шейко, начальник 3-го Державного пожежно-рятувального загону Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Михайло Корабельський та військова частина А0563, за що керівництво філії та споживачі електроенергії їм щиро вдячні.

У результаті підтоплення приміщення РП-2 виникла нагальна потреба перенесення обладнання із старої будівлі, яке було змонтоване ще в далекому 1960 році, в нове приміщення, яке знаходиться поряд. У зв’язку з цим ми звернулися до технічної дирекції ПАТ «Сумиобленерго» з питанням щодо надання допомоги у вирішенні проблеми. Оперативно було створено комісію, яка 2 червня обстежила затоплену РП і визначилася з необхідними матеріалами і об’ємами робіт. В результаті вжитих заходів протягом трьох тижнів було виконано величезний об’єм робіт: прокладено 297 метрів кабельної лінії (КЛ) 10 кВ, 120 метрів КЛ-0,4 кВ, змонтовано 16 з’єднувальних муфт, 11 кінцевих муфт, перенесено силовий трансформатор та комірки 10/0,4 кВ в нове приміщення.

О. Ю. Колодяжний в новому приміщенні РП-2Завдяки виконаним заходам забезпечено безперебійне електропостачання багатоповерхових будинків, розташованих за адресами вул. Батюка, 3; вул. Батюка, 9; вул. Леніна,8,11,13,17; вул. 20 Партз’їзду, 2,4; та приватних будинків по вул. 50 років СРСР, Чкалова, Леніна, Михайленка, Суворова, Бєлінського, Ломоносова та Шевченка.

Внаслідок оперативного реагування керівництва філії та злагодженій роботі органів місцевого самоврядування, виконані роботи підняли на якісно новий рівень всю схему живлення та забезпечення споживачів електроенергії міста, в тому числі і таких промислових об’єктів, як ВАТ «Охтирський пивоварний завод».

Окремо хочу висловити вдячність мешканцям прилеглих житлових будинків за терпіння, витримку та за те, що вони з порозумінням віднеслись до тимчасових незручностей.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: