СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

15 июля 2015 | ПОДІЇ | 1 комментарий | №28(1007)

На КХП зустрічали перший хліб

За доброю традицією керівництво та працівники ДП «Охтирський КХП» 9 липня зустрічали перший врожай пшениці. 40 тон збіжжя було привезено з полів ДП ДГ «Правдинське», що розташоване у Великописарівському районі, с. Іванівка. Директор цього підприємства Юрій Володимирович Ситник очікує цьогоріч на щедрий врожай зернових, кукурудзи та соняшника.

Отець Євгеній освятив перший хліб та благословив аграріїв на плідну працю та збір щедрого врожаю. Директор ДП «Охтирський КХП» Дмитро Вікторович Садовський подарував керівнику, водію та комбайнеру, що зібрали та привезли перший врожай зернових, термоси з чашками. Всі присутні спробували смачний коровай. Після цього було взято 10 кг пшениці на перевірку, яку збіжжя пройшло на відмінно, за різними показниками. Дмитро Вікторович повідомив, що колектив докладе всіх зусиль для того, щоб завантажити елеватор на повну потужність і прийняти за сезон 78 тис. тон збіжжя, а 160 працівників «Охтирського КХП» змогли вчасно отримали заробітну плату.

…ЗМІНИ ДО ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ ДОЗВОЛЕНІ

Як  повідомив  т.в.о.  голови  Охтирської райдержадміністрації Роман Бублик, перспективний план  по адміністративно-територіальному устрою Охтирщини затверджений  у тому вигляді, який був запропонований з урахуванням громадської думки. Передбачається, що в районі будуть створені Груньська, Чупахівська, Комишанська, Малолопавлівська   громади. Що стосується пропозиції щодо Чернеччинської об`єднаної  громади,  то  її назву можна  змінювати. Юридично центр  громади може бути зареєстрований лише у сільській місцевості, а адміністративна будівля – де завгодно. Тобто може займати  і нинішню споруду райдержадміністрації.

…ГУБЕРНАТОР  ПОСИЛЮЄ  КОНТРОЛЬ

Починаючи з вівторка, 14 липня, голова Сумської обласної державної адміністрації  Микола Клочко має намір проводити щовівторкові селекторні наради.  На першій такій нараді мова йшла про хід збирання ранніх зернових та стан ремонту доріг.  З кожного питання звітували практично  всі керівники районів області.

 

 Комментарии (1)

 

  1. между прочим пишет:

    Неужели сам директор КХП присутствовал? Он ведь бывает там только 4 раза в месяц. А может просто совпало?!

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: