Вступна кампанія -2015

16 июля 2015 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №28(1007)

Переваги навчання в СНАУ

Випускний вечір вже позаду і тепер саме час подумати про те, як будувати подальше життя. Проблема вибору вузу на сьогоднішній день актуальна для багатьох випускників. Деякі з них навіть зараз не знають, куди піти вчитися і яку спеціальність обрати. Чим може зацікавити абітурієнтів Сумський національний аграрний університет і як стати його студентом, ми запитали у ректора університету, доктора сільськогосподарських наук, професора, академіка Володимира Івановича Ладики:

Ladyka11- Сумський національний аграрний університет – це вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, один з кращих аграрних вишів України, який проводить підготовку висококваліфікованих спеціалістів для агропромислового комплексу з поглибленим вивченням іноземних мов та інформатики з цілої низки акредитованих спеціальностей. У нас працюють досвідчені викладачі, серед яких 69 докторів наук, професорів і 296 кандидатів наук, доцентів. За державними та міжнародними програмами ми готуємо фахівців перспективних напрямів бізнесової управлінської діяльності у сферах приватної та державної форм власності. Наші випускники отримують дипломи визнаного в усьому світі рівня «Магістр».

ЩО НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ, ЩОБ СТАТИ СТУДЕНИОМ СНАУ?

- Спочатку потрібно дізнатися, з яких предметів Вам потрібні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти для вступу на обрану спеціальність. Потім отримати гарантійний лист в агропідприємстві і цільове направлення в департаменті агропромислового розвитку обласної державної адміністрації. Та подати заяву та інші документи згідно з переліком до приймальної комісії СНАУ.

НА ЯКИХ ФАКУЛЬТЕТАХ ПРОВОДИТЬСЯ ПІДГОТОВКА СТУДЕНТІВ СНАУ?

- Правильний вибір професії у подальшому забезпечить гарне працевлаштування та успішне майбутнє. Саме такий результат гарантований при вступі на будь-який з факультетів нашого вузу: економіки та менеджменту, юридичний, біолого-технологічний, ветеринарної медицини, інженерно-технологічний, будівельний, харчових технологій та факультет агротехнологій і природокористування.

ЩО ТАКЕ «ЦІЛЬОВЕ НАПРАВЛЕННЯ», ХТО І ЯК ЙОГО МОЖЕ ОТРИМАТИ?

- Це можливість вступити до вишу на місця, які виділяються державою на підготовку спеціалістів для потреб сіл та селищ. Отримати таке направлення можуть тільки вступники, які постійно проживають у сільській місцевості або селищах міського типу. Для його отримання необхідно звернутись до департаменту АПР Сумської обласної державної адміністрації за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 29, каб. 26 «Відділ кадрового забезпечення», тел. (0542)-77-15-37 та подати заяву на ім’я директора департаменту АПР. Також потрібно надати копію паспорта стор. 1, 2, 11 (постійне проживання у сільській місцевості не менше 6 місяців) та гарантійний лист від сільськогосподарського підприємства про направлення на навчання.

ЯКІ ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ, КРІМ ОСВІТИ ЗА ОБРАНОЮ СПЕЦІАЛЬНІСТЮ, ОТРИМУЄ СТУДЕНТ СНАУ?

- Ставши студентом одного з найпрестижніших та найсучасніших вищих навчальних закладів нашого регіону – Сумського національного аграрного університету, Ви отримуєте цілу низку переваг та додаткових можливостей: закордонні практики у 25 країнах світу; можливе навчання за кошти державного бюджету; можливість продовження навчання у магістратурі та аспірантурі; гарантоване працевлаштування після закінчення університету; можливість продовження навчання за кордоном за рахунок іноземних партнерів; паралельне отримання другої вищої економічної та юридичної освіти; отримання робітничої професії; навчання на військовій кафедрі; проживання у комфортабельних гуртожитках; різноманітні гуртки та колективи художньої самодіяльності, спортивні секції, а також високоякісне та дешеве харчування у студентській їдальні. Як бачите, переваги суттєві.

Тож шановні абітурієнти, СНАУ запрошує Вас подати документи для вступу з 10 липня 2015 року. Адже з роками СНАУ став справжньою «кузнею кадрів» для багатьох сільськогосподарських підприємств та установ області й України. Університет пишається багатьма своїми випускниками. Дехто з них прийняв естафету від своїх наставників, і зараз веде наукововикладацьку роботу, навчаючи студентів, а більшість плідно і успішно працюють в аграрному секторі нашої держави.

Адреса приймальної комісії: Україна, 40021, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 160. Корпус факультету економіки та менеджменту, І поверх, к. 131,132. Тел. (0542) 62-78-17. e-mail приймальної комісії: pk_snau@ukr.net. Офіційний сайт – sau.sumy.ua або в соціальних мережах «Вконтакте» – vk.com/official.snau та Фейсбук -facebook.com/official snau.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: