ЯКОЮ БУДЕ НАША ПОЛІЦІЯ

16 июля 2015 | НОВИНИ | 2 коммент. | №28(1007)

Перші випускники поліцейської академії вже патрулюють вулиці Києва. Мине небагато часу, і такі поліцейські з`являться і на наших вулицях. Працюватимуть у рамках Закону «Про національну міліцію», як тільки його підпише Президент.

Документ визначає, що Національна поліція – це центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримки публічної безпеки та порядку. Систему поліції становлять центральний орган управління та територіальні органи поліції. У їх складі функціонують кримінальна і патрульна поліції . органи досудового розслідування, поліція охорони, спеціальна поліція і поліція особливого призначення.

Громадяни України, які хочуть поступити на службу в Національну поліцію, мають пройти конкурс, зокрема і за згодою, через так званий поліграф – детектор брехні. На конкурсних засадах відбуватиметься й призначення на посади молодшого та середнього начальницького складу.

В законі прописано чітко, коли поліцейський має право зупинити особу, оглянути її, затримати, застосувати певні заходи. Чітко прописано дії, які до громадян має право застосовувати співробітник поліції. Зокрема, вказано, коли він застосовує наручники, гумову палицю, газові шумові гранати, вогнепальну зброю. За невиконання цих положень кримінальна відповідальність.

Ще одна особливість цього закону – співпраця Національної поліції з органами місцевого сомоврядування, який може проголосувати за недовіру начальникові Національної поліції на районному чи обласному рівні.

Амуніція нового поліцейського складатиметься із пістолета «Форт-17», спеціальної кишені для двох магазинів до нього, а також гумового кийка. На форменному одязі передбачено можливість кріплення індивідуального жетона та нагрудної відеокамери. Вона даватиме змогу вести запис інформації як в режимі відео так і аудіо. А ще до оснащення поліцейського належить GPS- обладнання, що даватиме змогу відстежувати переміщення нарядів та оперативно управляти ними.

 Комментарии (2)

 

  1. Б пишет:

    Україна це МАРС

  2. прохожий пишет:

    Україна це США

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: