НОВИНИ

17 июля 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев |

«НАВІЩО ХВОРИМ ЛІКИ», – ВИРІШИЛИ В МОЗ

Силовики  розкрили  корупційну  схему Міністерства  охорони  здоров`я  на  десятки мільйонів  гривень.  Як  стало  відомо, міністерство  уклало  договір  на  придбання лікарських засобів для потреб ВІЛ-інфікованих у  однієї фірми.  За  умовами  договору  на рахунок рганізації  перерахували 52,5 млн. грн.. Але  далі  про  умови  договору  забули, ліків для хворих не купили, а гроші вивели у тіньовий  обіг  за допомогою  низки фіктивних підприємств.

Тепер злочинцям з міністерства  загрожує від 7 до 12 років тюрми  із забороною займати певні посади  чи  займатися   певною діяльністю  на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

ФАРБОВАНЕ НАСІННЯ

Працівники управління протидії економічній злочинності  УМВСУ   викрили міні-завод  із виробництва нібито швейцарського посівного матеріалу .  В  орендованому  складському приміщенні  на  Чернігівщині  спритники змішували  насіння  невідомого  походження  з синьою фарбою   та  невстановленим хімікатом. Далі  насіння фасували  у мішки  з товарними знаками швейцарського виробника і реалізовували фермерам як елітне. 

Під час санкціонованого обшуку оперативники вилучили на складі 411 мішків з посівним матеріалом із  логотипом  швейцарської компанії без відповідних документів про його походження,асіннєвий матеріал, посудини з підозрілою рідиною тощо.

Загальна  сума  вилученого –  понад 4 мільйони  гривень. Розпочато  кримінальне провадження.

ЧИ СТАНУТЬ АЛКОГОЛІКИ  НЕПИТУЩИМИ

Кабмін схвалив постанову, яка передбачає підвищення  мінімальних  цін  на  алкогольні напої .  Подорожчання  відбудеться  у  два етапи. До 30  серпня мінімальна  оптова  ціна горілки та лікеро-горілчаних виробів за 1 літр стовідсоткового спирту  із 133  гривень зросте до 159, 94, а з 1 вересня – до 175, 96 гривні. Коньяк і бренді ( три зірочки) подорожчають з 196,7 гривні до 253,21 та 269, 23 відповідно. Це означає, що до вересня пляшка  горілки коштуватиме щонайменше 49 гривень 90 копійок, коньяку – 79 – 89  гривень.  А  з 1  вересня мінімальна роздрібна ціна горілки зросте до 54 гривень,коньяку – до 84 -94 гривень. Віскі, ром і джин у півлітрових пляшках подорожчають з теперішніх 88,5 гривні до 99, а з 1 вересня – до 109 гривень.

Подорожчає  і вино. Пляшка об`ємом 0,7 літра коштуватиме  27 гривень одразу  і другого етапу подорожчання для вина не буде. Мінімальна вартість  ігристих вин спершу зросте до 44 грн з нинішніх  33  гривень , а з вересня – до 49 гривень 90 копійок. А ще закон вперше встановлює мінімальну ціну за бренді – 69 грню 90 коп. до вересня та  74 грн. 90 коп. – з осені.

Останній раз мінімальну ціну  на міцні напої переглядали в серпні 2014 року. Вважається, що таке рішення зменшить частку фальсифікату та гарантує, що за встановлену мінімальну ціну споживач  зможе  придбати  продукт,  виготовлений  легально   та  із  сплатою  відповідних податків, і головне  – високої якості.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: