Спогади про шкільні роки в кафе «Дворик»

19 июля 2015 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №28(1007)

30 років після школи

Весело та з яскравими спогадами про шкільні роки пройшла зустріч випускників зі школи №11. Ще у 1985 році друзі попрощалися з рідною школою, вчителями та дитинством і поринули в доросле життя. Доля випускників склалася по різному, проте 30 років по-тому вони зустрілися, щоб поділитися життєвим досвідом та просто чудово провести час в теплій атмосфері .

школа №11-випуск 1985 року

Випускники колишньої школи № 3 ім. П. А. Грабовського, де зараз приміщення готелю «Нафтовик», ще в 1985 році покинули рідну школу і вирушили в доросле життя. Проте кожні 5 років колишні однокласники проводять зустрічі, на яких згадують про безтурботні шкільні роки: хвилюючий перший дзвоник, цікаві уроки та незабутній випускний вечір. Цьогорічна зустріч видалася напрочуд вдалою, і цьому сприяла невимушена атмосфера, яка панує в кафе «Дворик».

Випускники школи № 3

Навіть дощ, що рясно зрошував охтирську землю 12 липня, не завадив зустрічі колишніх однокласників четвертої школи 1971 року випуску. 10-Г клас був дуже дружнім, проте подорослішавши, друзі роз’їхалися по Україні хто куди: до Шостки, Житомира, Києва. Випускники багато років не зустрічалися і на святі декому доводилося знайомитися ніби вперше. Однак загальна атмосфера зустрічі в кафе «Дворик» спонукала до приємних спогадів про незабутні шкільні роки.

4 школа-1974 року. 10-Г клас

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: