«Безпечна область, безпечне місто»

20 июля 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №29(1008)

Події, які відбуваються сьогодні на території України, переконливо доводять, що забезпечення безпеки громадян і держави є пріоритетним.

Управління Служби безпеки України в Сумській області у взаємодії з іншими правоохоронними органами регіону вживає всі передбачені заходи, спрямовані на попередження, виявлення та припинення фактів, що становлять загрозу миру та спокою громадян. Зокрема, перекрито 8 каналів постачання зброї на територію регіону, викрито та припинено майже 30 фактів незаконного обігу зброї та засобів ураження, попереджено надзвичайні події на об’єктах підвищеної небезпеки тощо.

Разом з тим, події, пов’язані з терористичним актом, який стався у м. Суми 4 липня ц.р., а також затримання осіб із вибуховим пристроєм, гранатами, іншими засобами ураження, свідчать про те, що для забезпечення безпеки жителів міста, області і держави слід об’єднати зусилля як правоохоронних органів, так і органів місцевого самоврядування і кожного громадянина України.

ГОНЧАРОВЗ цього приводу закликає начальник Управління Служби безпеки України в Сумській області Юрій Гончаров:

- Хочу звернутися до міських голів та депутатів міськрад області з проханням підтримати втілення проекту «Безпечна область, безпечне місто».

Цей проект передбачає встановлення в усіх містах Сумщини (особливо, поряд зі стратегічними об’єктами, місцями масового перебування громадян, офісами політичних партій та волонтерських організацій) відеокамер та створення сучасних систем накопичення та обробки одержаної відеоінформації.

Також звертаюся до мешканців Сумщини із закликом не залишатися байдужими, і у разі одержання інформації щодо підозрілих осіб, предметів, які можуть нести загрозу безпеці жителів і спокою та стабільності у регіон, терміново звертатися до Управління СБУ в Сумській області (usbu_sum@ssu.gov.ua), а також до міськрайпідрозділів УСБУ:

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 32, тел.: 610-069, 607-490; електронна адреса: usbu_sum@ssu.gov.ua;

м. Глухів, вул. Шевченка, 8, тел. 2-20-76;

м. Конотоп, вул. Садова, 4, тел. 6-55-55;

м. Ромни, вул. Коржівська, 107, тел. 2-16-04, 2-33-59.

м. Охтирка, вул. Жовтнева, 29, тел. 2-22-20, 2-60-35.

м. Шостка, вул. Карла Маркса, 67, тел. 4-60-13.

Пам’ятаймо: безпека Сумщини – наша спільна справа!

З повагою, Начальник Управління Служби безпеки України в Сумській області

Юрій Гончаров

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: