Громадські формування чи власна «армія»?

23 июля 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | 5 коммент. | №29(1008)

Власні армії олігархів на Донбасі, вибухи у Львові, стрілянина в Мукачевому примусили українців задуматися: кому належить реальна влада. Державі з її повноважними органами , чи двом- трьом олігархам. Не треба далеко ходити, бо ситуація з центру чітко проекціюється на периферію, тобто на нас з вами. Тому що наші місцеві «феодали», укорінившись і заробивши перші солідні статки , із шкіри геть лізуть, щоб мати реальний вплив на місцеву владу. Саме вони нині правлять балом, не зважають ні на людей, ні на закони, які для них не писані. Вони встановлюють свої правила гри. І очевидно, правоохоронні органи їх нормально сприймають, бо всі скарги на «беспрєдєл» місцевих набобів наче натикаються на глуху стіну. І ця ситуація вже настільки задавнена, що тут не треба навіть прізвищ називати, вони і так усім відомі. Не встигаєш дивуватися, як уміло пристосовуються вони до нових умов. І ось уже стають недоторканими, бо кинули якусь дещицю на війну з сепаратистами, походили у вишиванці чи продемонстрували публічно свій патріотизм, цим самим знизивши ступінь нелюбові до себе з боку пересічних громадян. Чого й прагнули добитися, особливо перед виборами. Бо тепер потрібна реальна влада якщо не для себе, то для своїх підставних людей.

АлєксєєвПриводом для таких невтішних роздумів став розгляд на засіданні виконкому міської ради питання щодо реєстрації четвертої за рахунком у нашому місті громадської організації з охорони громадського порядку «Булат-2015». Коментуючи необхідність надавати цей дозвіл, бо виконком не має права безпідставно відмовляти людям у задоволенні бажання об`єднуватися із начебто благородною метою, міський голова Ігор АЛЄКСЄЄВ сказав:

«Я далекий від думки, що це формуються якісь особисті армії чи добровольницькі батальйони. Це люди гуртуються навколо своєї роботи, щоб захищати майно підприємства. А ще є можливість отримати дозвіл на придбання травматичної і газової зброї, офіційно зареєструвати гладкоствольну чи нарізну зброю». Як стало зрозуміло з подальшого вивчення питання, члени цього громадського формування – в основному найняті працівники підприємства «Славія», а у засновниках – наближені до В`ячеславаПелиха люди. Якщо подумати логічно, то напрошується питання: навіщо потрібне громадське формування, якщо на підприємстві є професійна охорона. Чи не для того, аби ганяти від берегів Ворскли «зайців», що захотіли безплатно позагорати на майже приватизованому пляжі. Чи продемонструвати ще комусь свою силу. Або ж захотілося людині мати ще й своїх «солдатиків». За гроші можна все, що завгодно.

Л. Меркульцева

 Комментарии (5)

 

 1. ги-ги пишет:

  Знову убрали мій ком. Ліночко, ти жаба ще та, УБЕРИ МОСКАЛЬСЬКУ РЕКЛАМУ і виховай Женьку не у ненависиі а у любові до рідної Землі!

 2. сця пишет:

  с…..ц….ю……. ой……одрізали. Отак реагують усі можновладці! Журналісти, об єднайтеся і зробіть людям користь

 3. лікар і перехожий пишет:

  Так засновники її і состряпали а вчорашні коменти убрали

 4. Мирослава пишет:

  Якась занадто суб*єктивна стаття. А чому нема коментаря завсновника?

 5. прохожий пишет:

  То ли , ещё будет, не захотели жить в СССР,про срали Украину,теперь вступаем в ” Гуляй Поле”

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: