Наведіть лад у себе під носом!!!

23 июля 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | 1 комментарий | №29(1008)

В центрі міста знаходиться будівля за адресою вул. Ярославського, 4 до якої можна зайти хіба що із заплющеними очима та закритим носом. Проте в цьому випадку Ви наражаєтесь на небезпеку наштовхнутися на розбите скло вхідних дверей та велику кількість сміття. І це по-справжньому обурює відвідувачів багаточисленних закладів та установ, до яких охтирчани частенько навідуються, щоб сплатити за послуги водопостачання, водовідведення, вивіз сміття, відремонтувати одяг, відвести дитину на навчальні курси, реставрувати подушки та багато іншого.

Пров. Ярославського, 4 центральний вхід

Більша половина приміщень знаходяться у приватній власності. То невже не можна довести до ладу приміщення колишнього гуртожитку спільними зусиллями їх власників? Чому Ви чекаєте, що добрий дядечко чи тітонька наведуть лад у Ваших офісах? Чи нехай мешканці міста продовжують «милуватися» й надалі розплідником всіляких нечистот та інфекцій в самому серці міста? З нас досить! Наведіть порядок у себе під носом!

О. Кириченко

 Комментарии (1)

 

  1. Прохожий пишет:

    Гадят и бросают пакеты с мусором жильцы, а не работники офисов. Ночью там пьют и даже писают в коридоре. Газета Истина уже неоднократно об этом писала и добивалась положительной реакции, работники водоканала убирали этот срачь неоднократно. Так что Кириченко не по адресу возмущается. Есть там глава ОСББ, но ей эта проблема по барабану, как и мусор с внутренней стороны двора. Милиции трудно вечерами и ночью сюда наведываться?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: