НОВИНИ

23 июля 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №29(1008)

ДТП зафіксував відеореєстратор

11 липня 2015 близько 20 години у місті Охтирка по вулиці Батюка сталась ДТП. 16-річний водій, керуючи незареєстрованим законним порядком мопедом SUZUCI, не дотримався безпечного інтервалу та швидкості руху. Він не звернув увагу на сигнал повороту ліворуч, який ввімкнув водій автомобілем GEELY MR 7151A, та на повному ходу здійснив зіткнення.

У наслідок ДТП і водій, і пасажир мопеда травмовані. Підліток, що перебував за кермом, госпіталізований до неврологічного відділення, а 39-річний пасажир – до ортопедичного відділення Охтирської ЦРЛ.

Зазначена пригода зафіксована на відеореєстратор працівників Охтирського відділення ДАІ, які на службовому автомобілі рухались позаду автомобіля GEELY. Саме вони найпершими надали допомогу потерпілим, викликали лікарів і забезпечили безпеку руху на проїзній частині до приїзду слідчо-оперативної групи та швидкої.

Фатальні наслідки керування мопедом

be0JME4Ev9U20 липня близько 16 години у селі Куземин Охтирського району сталась ДТП, яка мала фатальний наслідкок. 30-річна мешканка села керувала незареєстрованим у встановленому законом порядку мопедом Yamaha та рухалась по вулиці Леніна. На заокругленні проїзної частини далися взнаки несприятливі погодні умови та недостатні навички керування мопедом. На слизькій дорозі колесо вхопило узбіччя, жінка не втримала керма і впала разом з мопедом. Внаслідок падіння вона отримала травми, які виявилися не сумісними з життям, і потерпіла померла на місці падіння.

Державтоінспекція області радить водіям двоколісних транспортних засобів бути особливо обережними під час керування в умовах дощу, недостатньої видимості. Варто дотримуватися Правил дорожнього руху і уникати небезпечних маневрувань.

ПІЛЬГИ ЗНИКНУТЬ У СЕРПНІ

Законом від28 грудня 2014 року внесено зміни до деяких законів України, якими зокрема передбачено, що з 1 липня 2015 року пільги надаватимуть окремим громадянам за умови, що сукупний дохід родини не перевищуватиме соціальної податкової пільги – 1710 гривень на місяць. Тому у червні цього року постановою Кабінету Міністрів затверджено порядок надання пільг з урахуванням середньомісячного сукупного доходу родини. За оцінками фахівців Мінсоцполітики, під чинність цього закону підпадають майже 4,7 мільйона осіб. Ці нововведення поширяться на пенсіонерів з числа працівників міліції, чорнобильців третьої категорії, Пенсіонерів з числа працівників освіти та охорони здоров`я, учасників війни; Осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, їхніх вдів та батьків; осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, їхніх вдів та батьків; жертв нацистських переслідувань; пенсіонерів з числа артистів і діти війни.

Сам порядок поширюється на такі види пільг: оплата ЖКГ, послуг зв`язку, придбання твердого палива та скрапленого газу.

У роз`ясенні говориться про те, що у липні поки що жодних змін під час нарахування пільг та відшкодування за платіжними дорученнями ще не відбувається. Проте у серпні, коли вже формуватиметься вартість комунальних послуг для пільговиків за липень, почнуть враховувати норми закону щодо обмеження права на пільгу для людей, у яких сукупний дохід родини на місяць перевищує розмір соціальної податкової пільги. Проте вони зможуть оформити субсидію і перехід на адресне отримання пільги буде не таким болючим, як переконують в Мінсоцполітики.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: