СТАЛО ВІДОМО, ЩО…

24 июля 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №29(1008)

…ГАЗОВИЙ ЛІЧИЛЬНИК ПОСТАВЛЯТЬ ЗАДАРМА

ПАТ «Сумигаз» безоплатно встановлює лічильники споживачам, у будинках яких є газова плита і газовий прилад підігріву води.Для отримання додаткової інформації треба звернутися в Сервісний центр ПАТ «Сумигаз» за телефонами (0542) 66-38-12, 66-38-25, (067) 4120321.

А з 1 січня наступного року наявність лічильника у громадян, в будинках яких встановлено газову плиту і колонку для підігріву води, буде обов`язковою умовою.

…ЗА КАРТОПЛЮ У НАФТІ ЗАПЛАТЯТЬ СПОВНА

Інформацію щодо наслідків витоку нафти з несанкціонованої врізки у нафтопровід НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта» на території села Восьме Березня Бугруватської сільської ради надав т.в.о. голови райдержадміністрації Роман БУБЛИК. Створена комісія, яка визначить розмір нанесених збитків селянам, чиї городи залила нафта. Управлінню сільського господарства доручено проконтролювати хід рекультивації забруднених ділянок. За завдані збитки «Охтирканафтогаз» виплатить постраждалим компенсацію.

…ЗЛОДІЇ ЗАЛИШАЮТЬ СЕЛА БЕЗ СВІТЛА

Як повідомив начальник Охтирської філії РЕМ Олексій Кісіль , в Сумській області продовжуються випадки пошкодження трансформаторних підстанцій. Їх кількість доходить уже до сотні, а це – маса незручностей для жителів. Трапився такий прикрий випадок у Груні, а у минул у п`ятницю в селі Пожня сусіднього Великописарівського району, який теж обслуговує наше РЕМ, злодії злили з трансформатора 220 літрів оливи, в результаті чого пристрій вийшов з ладу. Для того, аби його полагодити, необхідно демонтувати, перевезти на базу для діагностування, потім відтранспортувати його в Суми на ремонт . Увесь цей час електроенергія до споживачів не постачається. Олексій КІСІЛЬ закликав усім разом бути небайдужими і реагувати на подібні випадки, повідомляючи міліцію.

…ОХТИРКА «замахнулася» на індустріальний парк

Виконком міської ради затвердив склад інвестиційної ради. Влада Охтирки таким чином демонструє свою готовність з розкритими обіймами зустрічати інвесторів і планує розробити свій проект індустріального парку на базі колишнього заводу «Нафтопроммаш». Зокрема, наголошується на тому, що у нас для цього набагато кращі умови, ніж у подібних парках в Шостці та Тростянці. Вже час подумати і про створення хоча б якогось виробництва, адже всі не можуть торгувати і необхідно думати про перспективу для міста.

…ЗНАЙТИ УПРАВУ НА НАХАБНИКІВ

З 1998 року триває тяжба Охтирської міської ради з людиною, яка незаконно зайняла квартиру по вул..Ярославського,17. За всі ці роки відбулося безліч судових засідань і тільки нещодавно прийняте рішення Вищого спеціалізованого суду України, який поставив у цій справі крапку. Здавалося б, це фінал багаторічного спору, та не тут то було. Чоловік з квартири таки виїхав, та замість нього без будь-яких законних підстав поселилася його сестра. Міськвиконком знайшов вихід і включив дану квартиру до числа службових, яких у місті не вистачає. Не позаздриш тому, кому доведеться самостійно виселяти самозванців.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: