«Космонавти» в пошуках «скарбів», нових знань та вражень

26 июля 2015 | ДОЗВІЛЛЯ | Нет комментариев | №29(1008)

КосмосЛіто в розпалі. І так хочеться проводити більше часу на свіжому повітрі десь у лісі чи на березі мальовничої р. Ворскли. А от дітлахам, які відпочивають та оздоровлюються в дитячому таборі «Космос», пощастило – 370 дівчаток та хлопчиків 21 день протягом другої зміни заводитимуть нові знайомства, активно відпочиватимуть, беручи участь в цікавому та багатому на різні культурно-розважальні заходи, житті табору. А життя там вирує по-справжньому – кожен день наповнений не лише цікавим дозвіллям, а й навчальними заходами.

Парад вишиванок в таборі «Космос»

Яке ж свято без купальського вогнища

Сонце, літо та вода – наші кращі друзі

Мавки «Космосу» на святі Івана КупалаНа гуртку англійської мови діти у формі гри вдосконалюють володіння інтернаціональною мовою, без знань якої зараз ой як нелегко. Також юні «космонавти» мають змогу опанувати техніку виготовлення кукол-мотанок і привезти додому оригінальний оберіг. А що вже й говорити про тематичні дійства, які проходять в таборі регулярно: дискотека-батл, данс-фест, парад вишиванок, рицарський турнір, нічна варта, фестиваль трубадурів, малі олімпійські ігри та захоплююча дистанційна гра «Скарби України».

10 загін «Колючки», вожаті Анна Клименко, Лариса Журавель, Євген Калюжний

2 загін «Якоря», вожаті Юлія Хоружа, Олексій Кобзар

4 загін «Прометей»: Фененко Ангеліна, Юлія Косенко, Валерія Савкова, Дмитро Маляренко та Іван Демченко

11 загін «Ерідан», вожаті Ніна Дударенко, Маша Більченко та Таїсія Нечай

5 загін «Паралельний світ» поблизу нової будівлі ігротеки та адмінкорпусу

8 загін «Бонаква», вожаті Тетяна Гудим, Артем МащенкоМи побували на заході, присвяченому українським народним «скарбам» – традиціям, якими славиться наша нація. Діти мали змогу дізнатися щось новеньке про побут, звичаї та в ігровій формі позмагатися за солодкі подарунки. Територія табору була поділена на тематичні станції, кожна з яких мала свою назву та завдання: шедеври української кухні; пісня – душа народу; рушник – український оберіг; вузлик народних казок; національний одяг та українські народні танці. За виконання завдань з кожної станції учасники, крім нових знань та приємних емоцій, отримали ще й бали, які в кінці гри обміняли на солодощі.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: