В кафе «Дворик» ми зустрілись й по душам розгомонілись

26 июля 2015 | КАРТИНА ТИЖНЯ | 2 коммент. | №29(1008)

Колишні однокласники Бугруватської школи 2000-го року випуску зустрілись спочатку в рідній школі, а потім вирішили провести незабутній час в кафе. І не помилилися, адже затишна атмосфера кафе, наповнена гармонією, так і наштовхувала на спогади про шкільні роки. А нині у кожного є сім`я та діти. Проте час для цікавої зустрічі знайшли і не пожалкували ні на хвилинку.

Випуск 2000-го року Бугруватської школи

30 років промайнули швидко і колишні однокласники школи № 4 святкували свій ювілей закінчення навчального закладу. Перші дві години пролетіли зі швидкістю вітру, адже скільки всього хотілося пригадати про шкільні роки, зокрема про вчительку перших класів Марію Богатир, та розповісти про життєвий шлях. Багато друзів влаштували свою долю за кордоном і не змогли відвідати захід. Випускники залишилися задоволеними високим рівнем обслуговування та смачною кухнею і пообіцяли завітати до кафе ще не раз.

Випуск 1985-го року школи № 4

 Комментарии (2)

 

  1. Сергей пишет:

    Відзначали перед весіллям “мальчішнік” 3 чоловіки.Замовили 3 салати щоб якщо кому не сподобається обмінятися.принесли 2.думали що третій готується довше по процедурі.не дочекались(під час замовлення офіц.мабуть прогавила)Принесли нам коньяк теплий(чекали 5хв відкрили виделкою)Далі проходила офіціант біля нас і впала на мого друга через слизьку плитку бо там натекла вода з кондеціонеру і засміялася і не вибачилася.Після замовили пепсі і коли знімала вже інша дівчина з підносу стакани пляшка під вагою перевернулася і впала між ноги моєму другові.Піццу в закладі не готують! Після всього цього ми розрахувалися і пішли.Охорони немає.Це заклад для селюків які навіть не знають значення слова сервіс.

  2. Сергей пишет:

    Дворік ваш це повне лайно!!!

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: