І ХТО ТО НАД НАМИ ЛІТАЄ?

30 июля 2015 | НОВИНИ | 3 коммент. | №30(1009)

На минулому тижні, коли в небі над Охтиркою в черговий раз прогуркотіли військові літаки, охтирчани почали масово телефонувати до редакції. Комусь здалося, що на бортах – розпізнавальні знаки сусідньої держави, інші взагалі не побачили ніяких ні кольорів, ні міток, треті припустили, що то на приватних літаках жартують мажори.

сухоносАле у всіх однаково ревіння потужних моторів над головою викликало тривогу і серцебиття. «Хто літає в небі над Охтиркою,», – це питання ми адресували в Охтирське відділення СБУ.

Відповідь отримали від керівника апарату Сумської обласної державної адміністрації Олега СУХОНОСА:

- Відповідно до плану роботи Міністерства оборони України з метою перевірки готовності Сил протиповітряної оборони до відсічі збройної агресії, на території Сумської області та сусідніх областей проводяться навчання із застосуванням військової авіації. У ході навчань військові льотчики виконують завдання в тому числі й на низьких висотах. Прохання до населення з розумінням віднестись до цієї ситуації та зберігати спокій.

 

 Комментарии (3)

 

  1. Житель города пишет:

    Над жилыми кварталами,на малой высоте,с форсажем!?Кто дает разрешения на такие трюки?Все сигнализации завыли,дети на площадках орали а перепуганные родители сами не понимая,что происходит пытались их успокоить!На авиа-шоу фигуры пилотажа выполняли пилоты-профессионалы и то это стоило не одной жизни.Предположите на секунду отказ какой-то системы самолета пенсионера или ошибку пилота приведшую к падению машины на микрорайон дачный!!!Хватит во всем прикрываться войной!!!

  2. прохожий пишет:

    Да если бы “сусідня держава” на нас действительно напала ,то те самолёты,что в нас остались и взлететь бы не успели…

  3. Пионер пишет:

    Замало нам Снилiва?Вiдсiч агресii.Маячня

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: