Прогулянка тротуаром може коштуватиме Вам здоров’я!

30 июля 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | 1 комментарий | №30(1009)

Ремонтні роботиВізитом  до  прийомного  відділення Охтирської ЦРЛ закінчився  похід до магазину Любові Довбах. Постраждала жінка  звернулася в редакцію  газети зі скаргою на непомітні  перешкоди  на місці  проведення капітального ремонту тротуарів біля магазну по вулиці Леніна, який в народі  називають «Спорттовари».  

І такі випадки, на жаль,  непоодинокі. В  п’ятницю, 17  липня,  Любов Олексіївна  здійснювала  покупки  в магазині та вийшовши з нього, перечепилась  через  непомітну мотузку, яка була натягнута для визначення рівня при встановленні бордюру. За її словами, навіть вдень цю мотузку важко помітити, не говорячи вже про темну  пору доби. Якби  виконавець ТОВ «Механізований  будівельний центр» обгородив місце проведення ремонтних  робіт  належним  чином, то цього прикрого випадку могло  і не статися. А так Любов Довбах отримала  забій  кісток  носа, лівого  колінного та ліктьового суглобів, численні гематоми. Жінка три дні не могла вийти з дому –  боліло все тіло та й синець на півобличчя  навіть  окулярами  не  вдавалося  приховати.  «В  центрі міста не можна допускати таких масштабних робіт без розпізнавальних знаків. Пішло немало грошей на лікування. А де шукати  винного? Хто  компенсує моральні та матеріальні збитки?» – запитує Любов Олексіївна.

Після  нашого  звернення  до  начальника  управління ЖКГ Валентини Колтарєвої з проханням надати номер телефону  виконавця  робіт  в  цей же день місце проведення  капітального ремонту  тротуару  по вул. Леніна  було  огороджено. Але  якби  ці заходи були проведені раніше, то наша читачка не отримала б тілесних ушкоджень.

Літо – це не лише сезон  відпусток,  а  й  час активного  проведення робіт по благоустрою  міста і, на жаль, сезон отримання різного роду каліцтв перехожих  на  територіях  виконання
таких робіт. При   проведенні   ремонтно – будівельних  робіт  в  інших  містах України місця  їх  виконання  обгороджуються  залізною  огорожею (див.  на фото) або помітною неозброєним оком стрічкою  з червоними прапорцями  та ставиться табличка з інформацією про виконавця, його координати та термін проведення робіт.

І  на майбутнє  нашому  управлінню УЖКГ необхідно завчасно зобов’язувати виконавців  робіт  огороджувати місця проведення  благоустрою  території належним  чином  незалежно  від  того, проводиться ремонт проїзної частини чи тротуару.

 Комментарии (1)

 

  1. Влад пишет:

    а чё новсти стари ставыите только дати меняете

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: