«Ракушка» потерпає від сміття та бур’янів

6 августа 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №31(1010)

РакушкаМешканці та гості міста Охтирка, що прямують з боку Тростянця, мають змогу помилуватися мальовничим берегом р. Ворскли в с. Климентове, вдихнути оксамитове повітря хвойних лісів Охтирщини. Але при в’їзді до міста їх чекає неприємний сюрприз – купи сміття на автобусній зупинці «Ракушка» та зупинці, яка знаходиться навпроти неї.

«Ракушка» вже давно перетворилася на безкоштовний туалет та смітник. Недбалі жителі замість того, щоб укласти договір з комунальниками на вивіз сміття, обирають безкоштовний варіант і без докору сумління залишають його на зупинці. Та й не схожа вона на функціонуючу зупинку, адже належних умов для очікування транспорту не створено: сміття в урні та навколо так і прагне вилетіти в далеку «подорож», поскільки вчасно не вивозиться; сморід людських випорожнень в таку спеку аж очі виїдає; на лавочки і натяку не залишилось та й бур’яни порозросталися не на жарт.

Зупинка, що розташована навпроти, хоч і має лавочки, та присісти Вам все одно не вдасться, оскільки їх «заполонило» сміття. В той час, коли небайдужі українці збирають ПЕТ пляшки з кришками для виготовлення протезів постраждалим воїнам АТО, інші просто викидають їх в громадських місцях.

Шановні мешканці міста! Не запозичуйте в Сірка очі! Припиніть засмічувати наше місто! А представники комунальних служб Охтирки повинні пильнувати за цими зупинками, щоб вони не потонули в смітті, адже «Ракушка» є ще однією візитівкою міста. Так хочеться, щоб у туристів залишилися лише позитивні згадки про місто, як про славетний козацький край та рекреаційну перлину Сумщини, а не смітник.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: