СТАЛО ВІДОМО…

6 августа 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №31(1010)

…ВНЕСОК КАЧАНІВСЬКОГО ГПЗ

Найбільшим платником податків по податку на доходи фізичних осіб до бюджету Охтирської районної ради є Качанівський газопереробний завод – питома вага надходжень становить 37%. Це підприємство за 6 місяців 2015 року перерахувало до районної казни 3 268, 5 тисячі гривень, що на 687,3 тисячі або на 26,6% більше відносно відповідного періоду 2014 року.

…ДОРОГИЙ В ГНИЛИЦІ УЧЕНЬ

На фінансування загальноосвітніх шкіл Охтирського району у першому півріччі використано 16 729,6 тисяч гривень. Середня вартість фактичного утримання одного учня складає 8,605 гривень за 6 місяців, а за розрахунками Міністерства фінансів України вартість утримання одного учня в загальноосвітніх закладах на 2015 рік складає 8, 898 гривень.

Найдорожче утримання одного учня по Гнилицькому НВК – 17,103 гривень та Староіванівському НВК – 15,444 гривень. Найдешевше – по Чупахівській ЗОШ – 5,383 грн. та по Височанському НВК – 6,641 грн.

… ЯК ЗАРОБЛЯЮТЬ НА СУМЩИНІ

По інформації Головного управління статистики Сумської області, у першому півріччі 2015 року на підприємствах, установах і організаціях області було зайнято 221,2 тисячі працівників. Середньомісячна номінальна зарплата, нарахована на одного штатного працівника, складала 3074 гривні і в порівнянні з відповідним періодом минулого року виросла на 14,1% або на 379 гривень. Загальна сума заборгованості по зарплатам складає 89437,4 тисячі гривень, що на 2724, 6 тисяч більше, ніж у попередній період.

… У ПОЖЕЖНІЙ СЛУЖБІ ЗМІНЮЄТЬСЯ КЕРІВНИЦТВО

Начальник 3-го Державного пожежнорятувального загону Управління ДСНС полковник МНС 49-річний Михайло Корабельський вдруге за час своєї кар`єри вимушений піти на пенсію. Цього разу виявилося, що посаду, яку він займав останнім часом, Міністерство з надзвичайних ситуацій перевело в розряд атестованих, а отже, відтепер цивільна людина, хоч яким би професіоналом вона не була і яку бездоганну репутацію не мала, права на цю посаду вже не має. Призначення на цю посаду відбувається за поданням начальника управління ДСНС особисто міністром з надзвичайних ситуацій.

Тимчасово виконуватиме обов` язки начальника 3-го державного пожежно-рятувального загону майор служби цивільного захисту ОлегОсьонов. До цього він працював начальником 9-ї державної пожежно-рятувальної частини по охороні об`єктів НГВУ «Охтирканафтогаз»
ПАТ «Укрнафта»

…ЗА СУДДЯМИ БУДУТЬ СТЕЖИТИ

Парламент ухвалив зміни до Кримінального процесуального кодексу, які дадуть змогу слідчим і прокурорам отримувати дозвіл на проведення негласних слідчих дій щодо суддів і правоохоронців у судах за межами територіальної юрисдикції органу досудового розслідування. Тобто отримати такий дозвіл можна і у сусідній області. Це дасть змогу мінімізувати ризики досудового розслідування у передчасній обізнаності цих осіб щодо існування дозволу, враховуючи специфіку їхньої роботи та кола спілкування

… РАЙОННІ ШКОЛИ УДОСКОНАЛЯТЬ

Сесія районної ради внесла зміни до Програми економічного і соціального розвитку Охтирського району на 2015 рік за клопотанням райдержадміністрації. Більша їх частина стосується освітньої галузі. Зокрема, передбачається на придбання насосу для Малопавлівської школи у грудні виділити 20 тис. грн. з бюджету сільської ради, придбання двох опалювальних газових котлів для Олешнянського НВК-ДНЗ за 67 тис.530 грн. за рахунок сільради, заміна вікон В`язівського НВК на суму 30 тис.грн. за рахунок місцевого бюджету, реконструкція спортивного майданчика Хухрянської ЗОШ під футбольне поле зі штучним покриттям 90 тис.грн. за рахунок Хухрянської сільради та 88 тис. 472 грн. за рахунок місцевого бюджету.

На виготовлення та погодження проектнокошторисної документації на реконструкцію топкової Височанської НВК ( встановлення єдиного вузла обліку газу) виділяється 6 тис.976 грн. з місцевого бюджету.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: