ТУБЕРКУЛЬОЗ ПІШОВ У НАСТУП НА СУМИ

6 августа 2015 | САНІТАРНА ІНСПЕКЦІЯ | Нет комментариев | №31(1010)

ЧернякГоловний санітарний лікар обласного центру Олександр ЧЕРНЯК забив тривогу: в Сумах спостерігається ріст захворювання на туберкульоз на 30%. Протягом останніх півроку всіма формами туберкульозу захворіли 72 людини, в тому числі четверо дітей, з них одна дитина віком до 3 років, двоє – до 14 років. З усіх захворівших 20% не проходили профілактичний огляд на флюорографі понад два роки.

За словами Олександра Черняка, проблема також у тому, що керівники деяких підприємств, працівники яких захворіли на туберкульоз, безвідповідально ставляться до проведення протиепідемічних заходів, зокрема, обстеження тих, хто контактував із захворівшими.

Тому вимагаємо від керівництва КЗ «Охтирська ЦРЛ» надати офіційну відповідь з цього приводу і не влаштовувати таємницю з фактів, які підлягають оприлюдненню.

ВІД РЕДАКЦІЇ:

Протягом двох тижнів ми намагалися дізнатися, який показник захворюваності на туберкульоз у нашому місті та районі. У туберкульозному диспансері за цей час ніхто не спромігся назвати цю цифру. Наче щось приховують від громади…

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: