Питання номеру: На які б цілі Ви спрямували “зайві” бюджетні 3 мільйони?

27 августа 2015 | МИ ЗАПИТАЛИ | 2 коммент. | №34(1013)

На які б цілі Ви спрямували “зайві” бюджетні 3 мільйони?

Микола Дашутін, пенсіонер:

- Я б спрямував частину цих грошей на покращення житлово-комунального господарства міста, яке перебуває в жахливому стані. Я вже давно на пенсії, проживаю з дружиною в багатоквартирному будинку, що розташований на площі Успенській. Він був зведений ще в 50-х роках минулого століття. І вже конче потребує капітального ремонту: дах протікає, балкон в аварійному стані, від якого лише залізний каркас залишився. Таких будинків, як наш, по місту – хоч греблю гати. 20 серпня я й на прийомі у мерабув, то він сказав, що в цьому році бюджетних коштів на це не передбачено. А що нам робити? Куди звертатися?

Олена Мащенко, бухгалтер:

- Кошти немалі і хотілося б, щоб вони були направлені на справді важливі цілі. На кого ж, як не на підростаюче покоління, треба звертати увагу в першу чергу. Тому б спочатку провела ремонт в дитячій поліклініці. А то діти бояться туди заходити, особливо малеча. Потрібно зробити її приміщення більш комфортабельними та надати естетичного вигляду: зробити малюнки на стінах, як в закордонних дитячих лікарнях. Мало шкіл в місті можуть похвалитися гарним спортивним майданчиком. Мій син ходить до ЗОШ № 1, то й на ремонт підлоги в спортивному залі ми здаємо гроші самі. Нарешті дійшла справа й до будівництва доріг у дворах з багатоповерхівками. Але ж і тут є конкретні нарікання. Що на його місці після дощу буде, лячно навіть уявити. Краще б вивільнені кошти спрямували й на якісне облаштування прибудинкових територій та тротуарів у місті, а не для галочки. Й прозорості, куди та скільки пішло коштів з міського бюджету, нам не вистачає.

Микола Єршов, водій:

- Те, що по місту тротуари почали з’являтися – це, звісно, похвально. Проте на стан лікувальних закладів в м. Охтирка без плачу не глянеш. Тому я б спочатку провів ремонт у відділеннях Охтирської ЦРЛ, добудував лікарню на Петровського. Без доріг, озеленення міста прожити якось можна, а ось без якісного сучасного медичного обслуговування, навряд чи. Також мене хвилює організація торгівлі на продовольчому ринку, де поряд з фруктами, м’ясом та молоком торгують отрутою від пацюків, тарганів та побутовою хімією. А для бабусь, що приїхали з села та привезли на реалізацію продукцію, вирощену власноруч, кращого місця, аніж поблизу вбиралень, не знайшли. Тому я вважаю за доцільне спрямувати кошти на розбудову та перепланування базару, щоб селяни змогли продавати різну городину, м’ясо та молочку, в спеціально відведеному для цього місці з дотриманням санітарних вимог. А то як можна купувати рибу та м’ясо, які пролежали півдня в тридцятиградусну спеку під пекучим сонцем.

Дмитро Кравченко, торговий представник:

- Як на мене, то однієї спортивної школи на майже 50 тисяч населення замало. Тому б я спрямував частину коштів на будівництво ще одного спортивного закладу, адже, як відомо, в здоровому тілі – здоровий дух. Парк, що поблизу «Славни» перетворився на місце культивації амброзії та іншого буряну. А як згадаю дитячі роки, то похід в міський парк викликав море позитивних емоцій та вражень: гойдалки «Човни», «Сонечко», «Потяг» так і притягували до себе маленьких відвідувачів. Я б від реконструював парк, щоб він став візитівкою нашого мальовничого міста, як «Круглий двір» в Тростянці.

Лілія Новосельська, продавець:

- В терміновому порядку я би встановила світлофор на перехресті вул. Леніна та 20-го партз’їзду. На цьому відрізку дороги цілодобово ганяють автівки на великих швидкостях, а незабаром перше вересня, і дітлахи підуть до школи. А щоб потрапити за шкільну парту ЗОШ № 2 більшість школярів переходять це небезпечне перехрестя. Також я б вклала бюджетні кошти у відбудову та відновлення приміщення колишньої школи № 7. За багато років свого функціонування у даній школі навчалося не одне покоління, а зараз, бідолашна, «визирає» на вул. Шевченка та вул. Леніна повибиваними вікнами та дана школа та заростає чагарниками. Та ще й недалекоглядні охтирчани звозять туди сміття. Не хочеться, щоб колишній освітній заклад перетворювався й надалі на «примару». Ці кошти необхідно швидко направити на вирішення першочергових проблем міста, щоб вони не знецінювались, а працювали на людей. Хто винен в тому, що ці гроші й досі не використовуються?

 

 Комментарии (2)

 

  1. Алла пишет:

    Вважаю, що бюджетні кошти повинні направлятися на справи, важливі для кожного жителя міста, а не на групу конкретних осіб – ремонти будинків та прибудинкових територій. Ремонти будинків та прибудинкових територій нехай робить ЖЕК, він отмує за це щомісяця плату від мешканців будинку. Більш доцільним є ремонт лікарень, реконструкція парків і т.п.

  2. Инна пишет:

    как можно так работать мэру и его команде, чтобы были “зайві” деньги?

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: