Нововведення: Поліцейські патрульні прийдуть на Сумщину

27 августа 2015 | ЖИТТЯ РАЙОНУ | Нет комментариев | №34(1013)

Про те, коли реформа правохоронної системи дійде до Сумщини, розповів радник міністра МВС України Михайло АПОСТОЛ.

Як відомо, Президент підписав Закон України «Про поліцію», а це значить, що Закон «Про міліцію» втратив свою чинність. Протягом трьох місяців міліція повинна бути ліквідована. Важли вий момент: поліція не являється правонаступницею міліції, тому переходу з міліції в поліцію не буде. Зараз всі працівники міліції виведені за штат, а бажаючі продовжити службу в новій структурі повинні будуть пройти відбір на загальних підставах.

За словами Михайла Апостола, діятиме дворівневий конкурсний відбір за американською системою, і претендентів набирається до 10 чоловік на місце. Всі вони будуть у рівних умовах і успіх за лежатиме виключно від їх особистих якостей. Серед обмежень для роботи в патрульній службі, перш за все, вік кандидатів – від 18 до 35 років, і жод них проблем із законом в біографії. «Потрібно буде пройти комп`ютерні тести. А це 60 питань. На наступному етапі – фізична підготовка, співбесіда. Виберуть кращих. Потім вони будуть навчати ся протягом 2 місяців. У інші служби, набір до яких буде здійснюватись пізніше, вікові обмеження не передбачені.

Зараз таке навчання українських полісменів уже іде в 6 областях України.Сумщина на черзі. Враховуючи, що регіон є прикордонним, вірогідно, що уже у вересні почнеться відбір в патрульну службу.

На даному етапі в рядах міліції Сумщини – майже 4 700 співробітників. Якою буде численність поліції після реформи – радник міністра не озвучив, проте запевнив, що кожний з міліціонерів може подати анкету на конкурс. До відбору штату у нову поліцію будуть активно залучати громадськість із наступним висвітленням процесу у ЗМІ.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: