ОГОЛОШЕНО ОСІННІЙ ПРИЗОВ

27 августа 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №34(1013)

20 серпня підписано наказ військового комісара Охтирсько–Великописарівського об`єднаного міського військового комісаріату про організацію та проведення осіннього 2015 року призову громадян на строкову службу.

У жовтні-листопаді  буде проведено призов громадян України 1988-1995 років народження на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.

Явці на призовну дільницю Охтирсько-Великописарівського ОМВК підлягають усі громадяни 1995 року народження, яким в період чергового призову виповниться 20 років та старших осіб, які не досягли 27-річного віку та у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

Усі  громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу та проживають на території м. Охтирка та Охтирського району, зобов’ язані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Охтирка, вул. Гафановича, 12 у встановлений час з документами, що зазначені у повістках. Громадяни, які проживають на території Великописарівського району,  зобов’язані прибути в с.м.т. Велика Писарівка, пл. Леніна, 9 в зазначений час з документами, що вказані в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в Охтирсько-Великописарівський ОМВК до 1 жовтня 2015 року, маючи при собі документи які засвідчують особу.

Усі  особи призовного віку, які підлягають призову, якщо знаходяться поза межами місця постійного проживання , зобов’язані негайно повернутися та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

Керівники підприємств, установ, організацій, незалежно від підпорядкування і  форм власності зобов’язані відкликати призовників з  відряджень для забезпечення своєчасного їх прибуття на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

Наказ підписаний т.в.о. військового комісара С.В. ФУРСОЮ.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: