З виконкому міської ради

27 августа 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №34(1013)

ГОТУЄТЬСЯ БЮДЖЕТ 2016

З метою своєчасного складання бюджету міста на 2016 рік виконавчий комітет утворив робочу групу. Управлінню фінансів доручено забезпечити проведення фінансово-економічних розрахунків.

До 4 вересня інформацію щодо очікуваних надходжень у 2015 році податків і зборів, що стягуються до бюджету міста, прогнозних надходжень на 2016 рік, обсягу податкового боргу до бюджету міста, який планується погасити за рахунок вжиття заходів по підвищенню платіжної дисципліни платників податків по м. Охтирка, в розрізі видів податків повинна надати податкова інспекція.
Спеціалісти управління житлово-комунального господарства повинні прорахувати перспективу орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності в розрізі платників із зазначенням суми заборгованості станом на 1 серпня по кожному з них; плати за тимчасове розміщення зовнішньої реклами; коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста тощо.

Відділу земельних відносин до ручено прорахувати очікувані над ходження та зпрогнозувати надходження коштів від продажу земель несільськогосподарського призначення.

Відділу земельних відносин доручено прорахувати очікувані надходження та зпрогнозувати надходження коштів від продажу земель несільськогосподарського призначення.

Управління соціального захисту населення повинне підрахувати суму видатків на соціальний захист населення, які будуть фінансуватися з бюджету міста за місцевими програмами. Головні розпорядники коштів, що фінансуються з бюджету міста надають обґрунтовані розрахунки потреби бюджетних асигнувань. А підприємства та установи надають розрахунки надходження податку на доходи фізичних осіб до бюджету міста.

Після опрацювання усіх даних управління фінансів подає проект бюджету міста на розгляд постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, після чого схвалюється виконавчим комітетом та затверджується міською радою.

У МІСЬКОМУ БЮДЖЕТІ ВИЯВИЛИСЯ «ЗАЙВІ» ТРИ МІЛЬЙОНИ

Про це повідомив очільник міста Ігор АЛЄКСЄЄВ. Поперше, можуть залишитися невикористаними кошти, заплановані в Програмі соціально-економічного розвитку на капітальний ремонт дороги по вул. Батюка. Дорожно-будівельна організація, яка програла тендер, не погодилася з висновками тендерної комісії і подала скаргу в Антимонопольний комітет. Відбулося його засідання і АМК прийняв рішення повернутися до тендерних пропозицій. Процедура може затягнутися, а з урахуванням того, що проектні ремонтні роботи передбачаються по часу на півтора місяці, то до цього часу вже завершиться сезон дорожніх робіт і в зиму вводити укладання асфальту ніхто не буде.

Ще можуть вивільнитися кошти, виділені у сумі 920 тисяч гривень на придбання устаткування по струменевому ремонту доріг. З них 30% вже було проплачено постачальнику. Але за цей час ціни підскочили і грошей не вистачило. Постачальник повернув передоплату на рахунок міста і довелося розривати договір. Так само може не вистачить грошей на закупівлю ще одного – третього комунального автобуса, а це ще 700 тисяч залишається невикористаними.

Крім того, були передбачені кошти на облаштування земельних масивів для учасників АТО, якби вони надавались на умовах суперфіцію. Але ця пропозиція міської влади не знайшла розуміння серед військовослужбовців АТО, тому від цієї ідеї довелося відмовитися і кошти теж повертаються. Це значні фінанси, тому мер запропонував розпорядникам коштів підготувати термінові пропозиції щодо можливого їх використання на інші потреби. Пропозиції будуть винесені на розгляд сесії міської ради, яка  відбудеться 28 серпня. Що думають з цього приводу охтирчани?

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: