НА СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

3 сентября 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №35(1014)

ДЕПУТАТИ ЗНАЙШЛИ, КУДИ ВИТРАТИТИ ГРОШІ

Депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста. Враховуючи, що залишаються невитраченими 920 тисяч гривень, передбачені на придбання спец обладнання для комунального підприємства «Благоустрій», та 2807715 гривень на капітальний ремонт вулиці Батюка, в цілому – 3727715 гривень, сесія міськради провела перерозподіл цих коштів.

Враховуючи звернення охтирчан, виділено 30 тисяч гривень на придбання обладнання для дитячого спортивного майданчика.

Планувалося, що кошти на придбання матеріалів для будівництва пам`ятного знаку учасникам АТО будуть зібрані завдяки благодійним внескам, але за минулий час жодної копійки на відкритий рахунок не надійшло. Тому було прийняте рішення виділити 21 тисячу гривень за рахунок коштів цільового фонду для придбання каменю для подальшої передачі Церкві Успіння Божої Матері, під чиїм патронатом ведеться спорудження пам`ятника. Вже на 2 вересня намічено урочисте відкриття стели.

Планується зробити капітальний ремонт шести козирків на під`їздах житлових будинків по пров. Дачний, 3 та 7.На ці роботи виділяється 23 тисячі гривень.

Що стосується додатково виділених коштів на дороги міста, то 139,8 тисяч гривень має піти на поточний ремонт доріг, в тому числу по вул. Береста. Ще 400 тисяч виділяється на продовження капітальних ремонтів тротуарів з виготовленням проектно-кошторисної документації. Продовжаться роботи по облаштуванню внутрішньо-будинкових проїздів у багатоповерхових житлових будинках. Для цього передбачено ще 1 208 тисяч гривень. Заплановані гроші і на організацію громадських робіт, ліквідацію підтоплень території міста, ліквідацію аварійних дерев тощо.

ЯК ФОРМУВАТИМУТЬСЯ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Рішенням міської ради затверджена Програма формування земельних ділянок. Її розробник – відділ земельних відносин міськради. Необхідність у такій програмі викликана потребою в організації проведення аукціонів з продажу прав на земельні ділянки (оренда, суперфіцій, емфітевзис).

Для цього треба буде виготовити, погодити та затвердити в установленому порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки ( у разі зміни цільового призначення земельної ділянки та у разі, якщо її межі не встановлені в натурі) .Крім того, необхідна державна реєстрація земельної ділянки, державна реєстрація речового права на неї, отримання витягу про нормативну грошову оцінку земельної ділянки тощо. З виконанням цих умов стануть можливими проведення земельних торгів земельних ділянок та прав на них, удосконалення системи надання їх в тимчасове користування та збільшення надходжень до міського бюджету. На виконання цієї Програми у цьому році передбачено використати 230 тисяч гривень. З них 16 тисяч – на виготовлення документації із землеустрою з метою продажу земельних ділянок та прав на них на земельних торгах, 100 тисяч – на виготовлення детального плану території, на якій будуть виділені земельні ділянки для приватного будівництва учасникам АТО, 20 тисяч – на виготовлення експертної грошової оцінки ділянок, які підлягають продажу та 94 тисячі – на коригування нормативної грошової оцінки земель.

ЗВІЛЬНЕНІ ВІД ПЛАТИ ЗА ХАРЧУВАННЯ

Прийнято рішення про звільнення від плати за харчування дітей, які навчаються у закладах освіти міста , батьки яких є учасниками антитерористичної операції, а також дітей, які прибули з території АРК, м. Севастополь, Донецької та Луганської областей.

З’ЯВИВСЯ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЗА ДВОРОВІ ТА ЦЕНТРАЛЬНІ КАНАЛІЗАЦІЙНІ МЕРЕЖІ

З метою забезпечення підвищення ефективності використання комунального майна міста управління ЖКГ передало в оренду дочірньому підприємству «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад» дворові та центральні каналізаційні мережі будинків на суму 312 922,82 грн. (станом на 01.08.2015 р.). «Нарешті завершилась багаторічна робота по інвентаризації стану каналізаційних мереж міста. І тепер з’явилася організація, яка нестиме відповідальність за стан каналізаційної мережі та буде здійснювати промивку, чищення та обслуговування даної мережі», – повідомив мер.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: