Стало відомо, що…

3 сентября 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №35(1014)

…СТВОРЕНЕ НОВЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ

Віднині питаннями умов праці буде опікуватися не три державних інституції, а одна – обласне управління Держпраці. Воно створене на основі Держгорпромнагляду, Держінспекції з питань праці та відділу гігієни праці санепідемслужби. Нещодавно відбулася перша після реорганізації розширена нарада, на якій ішла мова про організацію роботи, взаємодії структурних підрозділів та стан фінансового забезпечення нового органу.

…РИБКУ ЛОВІТЬ – ТА МІРУ ЗНАЙТЕ

У відповідності з п.4,6 «Правил любительського і спортивного рибальства», затверджених наказом Держкомітету рибного господарства України, дозволяється вилов за одну добу перебування на водоймі однієї людини: у водоймах загального користування – 3 кг риби, з берега або з човна, вудками усіх видів із загальною кількістю гачків – не більше 5 кг на рибалку. У водоймах, закріпленими за громадськими об`єднаннями а також в місцях платного рибальства – 5 кг і 10 кг відповідно.Перевищення цих норм є грубим порушенням, за що передбачений штраф від 340 до 680 гривень та компенсації господарству збитків за кожні рибину, яка не входит в ліміт. Але, до речі, мова йде про сумарну вагу дрібної риби. Якщо ж рибалка піймав, наприклад, два кілограми дрібної риби і коропа на 8 кілограмів, то він нічого не порушив.

… У МІСТІ БУДЕ СВОЄ ДАБК

З 1 вересня в силу вступають зміни до законодавства, що стосуються державного архітектурно-будівельного контролю. У рамках децентралізації з-під юрисдикції держави ці повноваження передаються на місця. Тому у складі місцевих виконавчих органів будуть створені нові відділи інспекції ДАБК, які переберуть обов`язки від обласного ДАБК на себе. На місця повернуть декларації на початок будівництва, на введення в експлуатацію тощо.

… ПОЧАЛИСЯ РОЗРАХУНКИ ЗА ПАЇ

Сьогодні в області повним ходом проходять розрахунки з селянами за оренду їх земельних паїв. Уже нараховано 563 млн.грн., це на 108 млн. більше, ніж у попередньому році. Середній розмір плати за використання паю складає 3,4% від вартості землі. Прогнозується, що ця цифра може збільшитися до кінця року, поскільки триває конкуренція між орендаторами, які пропонують селянам більше. На сьогодні розрахунки за паї проведені на 49 млн.грн., що становить 8% від загального числа. Як правило, мова йде не про грошові виплати, а про видачу селянам пшениці, ячменю та кукурудзи.

… НАШІ ДЕПУТАТИ СТВОРИЛИ ГРУПУ

На пленарному засіданні обласної ради 28 серпня депутат Микола БЕРЕЗІН озвучив заяву про реєстрацію групи «Відродження» в обласному парламенті. До її складу увійшли депутати Микола БЕРЕЗІН, Олександр БУДНІК, Юрій МЕЄРОВИЧ, Анатолій ТРОНЬ, Олександр САЄНКО.

…«НЕФТЯНИК» УСТУПИЛ ЛИДЕРСТВО

26 августа лидер первой лиги ахтырский «Нефтяник» играл в Полтаве с местными «горожанами». Хозяева поля открыли счет на 25-ой минуте – гол забил Богдан Семенец. Под конец первого тайма счет удвоился усилиями Алексея Зозули. В начале второй 45-минутки Игорь Прокурор сократил отставание. Однако на 81-ой минуте полтавчане забили третий мяч – дубль оформил Богдан Семенец, чем снял все вопросы о победителе игры. У «Нефтяника» по-прежнему 10 очков, и теперь ахтырчане занимают второе место в турнирной таблице, уступив первенство кировоградской «Звезде», которая обошла наших земляков за счет дополнительных показателей. Столько же очков у киевского «Динамо-2». После игры в Харькове, где «Гелиос» примет МФК «Николаев», в случае победы харьковчане станут единоличными лидерами.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: