ПАНОРАМА: ЗВІДКИ РОСТУТЬ “НОГИ” У ОХТИРСЬКИХ ТРОТУАРІВ ?

4 сентября 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | 3 коммент. | №35(1014)

Депутат Охтирської міської ради шостого скликання Олег Сікун на засіданні сімдесятої сесії, що відбулося 27 серпня, направив депутатський запит стосовно укладки тротуарної плитки в місті. Зокрема, його цікавило, хто є виконавцем робіт та яка їх вартість. На його запит була надана наступна відповідь:

«На депутатське запитання від 11.08.2015 року щодо виконавця робіт з укладання плитки по м. Охтирка, вартості цих робіт, тощо, управління житлово-комунального господарства Охтирської міської ради повідомляє наступне.

Роботи з капітального ремонту тротуарів виконуються відповідно до рішення міської ради від 13.01.2015 № 1332-МР «Про бюджет м. Охтирка на 2015 рік» та від 13.01.2015 № 1331-МР «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку м. Охтирка на 2015 рік».

Замовником зазначених робіт, відповідно до Положення, є управління житлово-комунального господарства Охтирської міської ради.

1. Виконавець робіт з капітального ремонту тротуарів по вул. Фрунзе – ПП «Котлбудсервіс», смт. Котельва. Ціна виконання робіт відповідно до зведеного кошторисного розрахунку становить – 744 883,0 грн. (2449,25 кв. м.) (в тому числі кошторисна документація, авторський та технічний нагляд, вартість експертизи кошторисної частини і єдиний податок); Вартість влаштованого квадратного метра плитки відповідно до договірної ціни становить – 304,1 грн./кв. м.

2. Виконавець робіт з капітального ремонту тротуарів по вул. Леніна – ТОВ «СБМК Респект-Строй», м. Суми. Ціна виконання робіт відповідно до зведеного кошторисного розрахунку становить – 354 908,0 грн. ( 976,6 кв. м.) (в тому числі кошторисна документація, авторський та технічний нагляд, вартість експертизи кошторисної частини і єдиний податок). Вартість влаштованого квадратного метра плитки відповідно до договірної ціни становить 363,40 грн./кв. м.

3. Виконавець робіт з реконструкції міського парку по вул. Гончаренка – ТОВ «Охтирська БТК «Оптима», м. Охтирка. Ціна виконання робіт відповідно до зведеного кошторисного розрахунку становить – 495 962,00 грн. (в тому числі кошторисна документація, авторський та технічний нагляд, вартість експертизи кошторисної частини і ПДВ). Вартість влаштованого квадратного метра плитки відповідно до договірної ціни визначити неможливо тому, що до договірної ціни входить вартість робіт з влаштування системи  водовідведення ливневих вод, встановлення паркових світильників, а також урн для сміття і лав відпочинку.

4. Виконавець робіт з капітального ремонту тротуарної плитки біля «Альтанки» (земельна ділянка міської ради) – ПП «Котлбудсервіс», смт. Котельва. Ціна виконання робіт відповідно до зведеного кошторисного розрахунку становить – 166 639,00 грн. (429,25 кв. м.) (в тому числі кошторисна документація, авторський та технічний нагляд, вартість експертизи кошторисної частини і єдиний податок). Фактична вартість виконаних робіт відповідно до Акту виконаних робіт становить – 102 406,96 грн. Вартість влаштованого квадратного метра плитки відповідно до фактичної вартості становить – 238,60 грн. Копії кошторисної документації на 13 арк. додаються.

Начальник управління В. Г. Колтирєва»

ВІД РЕДАКЦІЇ:

Дивно, що попри велику пропозицію і асортимент продукціїмісцевих підприємців-виробників тротуарної плитки будівельні матеріали ніби-то везуть з Котельви та Сум. Хоча можна було створити робочі місця для наших містян та й податки пішли б домісцевого бюджету, а, наприклад, не до сумського.

В деяких охтирчан викликає сумнів і якість укладки плитки та чи пройде це покриття перевірку часом та погодними умовами? Не раз ми були свідками, коли капітальний ремонт тротуарів виконувався робітниками в темну пору доби при світлі ліхтарів. Та й куди буде діватися тала та дощова вода, – виникає ще одне доцільне запитання? Одним словом, час покаже, чи довго охтирчани тішитимуться новенькими тротуарами.

Ми спробували знайти юридичні адреси виконавців робіт по укладці плитки в місті та додзвонитись так і не змогли – робочі телефони ПП «Котлбудсервіс», смт. Котельва та ТОВ «СБМК Респект-Строй», м. Суми не відповідають.

 Комментарии (3)

 

  1. bendera пишет:

    не заказали у господина Сикуна плитку вот он и бесится , и плевать ему на бюджетные деньги, строит из себя умного депутата.

  2. Игорь пишет:

    Сравнить цену не получиться,потому что других предложений небыло. Несмотря на неоднократные приглашения местные предприниматели на условия выполнения работ не откликнулись. А условия такие: полная официальность,проектная работа,сертификаты на плитку,лицензии на работы,оплата всех налогов,регистрационные документы,гарантия на плиту-7 лет. Наши на таких условия работать не привыкли.

  3. Александр пишет:

    хотелось бы увидеть (для сравнения) пропозицию местных придпринимателей

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: