Пенсіонер із Охтирки ремонтував російську військову техніку

8 сентября 2015 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | 3 коммент. | №36(1015)

Служба безпеки України виявила військового пенсіонера із Охтирки, який їздив до Російської Федерації ремонтувати військову техніку – плаваючі транспортери (ПТС-2).

У 2013 році колишній військовослужбовець, який володіє спеціальними знаннями та практичними навичками з ремонту та обслуговування військової техніки, уклав трудовий договір з державним підприємством Міноборони РФ.

Крім того, під час поїздок додому військовий пенсіонер шукав в Україні кваліфікованих фахівців з ремонту  військової техніки та супроводжував їх до РФ. Встановлено сімох мешканців Сумщини, які ремонтували російську військову техніку.

Незважаючи на те, що такий вид діяльності підлягає обов’язковому ліцензуванню та державному контролю, колишній військовослужбовець не погоджував з уповноваженими органами України свої дії щодо укладення трудових відносин з іноземною стороною на виконання робіт з ремонту та технічного обслуговування виробів військового призначення.

Слідчими УСБУ в Сумській області відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 333 (порушення встановленого порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу  України. Покарання за вчинення такого злочину передбачає позбавлення волі на строк до трьох років.

 

 Комментарии (3)

 

 1. Пионер пишет:

  Маячня.Заводи-фабрики РФ не приймають на роботу iноземцiв.Якщо ясна рiч мова не йде про прибирання снiгу або батракiв на будiвництвi.А наймит на держ.установi МО РФ це маячня та тупа брехня.Влада продовжує брехнею травити народ.
  А чолов’яга якщо там працював то все правильно зробив.11-й завод мабуть його не взяв на роботу?Влада!Агоов!!

 2. игорь пишет:

  Ездил и правильно делал,что ездил.Здесь,что с голодухи подыхать?Тоже нашли преступника !

 3. вова со львова пишет:

  Бред.Какие товары?Куда выозил? У нас уже человек –товар? Это когда стали запрещать выезжать в РФ? И что за лецензия? Миллионы ездят за бугор и что теперь докладывать в органы по поводу и без? В ВУкраине возобновилось НКВД? Але,журналисты вы совсем законодательство не учите?

Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: