Урочисті події

8 сентября 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №36(1015)

Демобілізація пройшла з почестями

Українська земля годує та напуває свій народ, проте захистити себе сама не може. Тому мир, спокій та недоторканість кордонів, виконуючи свій священний обов’ язок, захищають військові.

2 вересня на Успенській площі відбувся тематичний вечір «України гідні сини», присвячений 70-й річниці завершення Другої світової війни та урочистостям з нагоди демобілізації військовослужбовців в/ч А 0563. У офіційній програмі святкування, оприлюдненій на сайті міської ради, було передбачено відкриття Алеї пам’яті Героям. На минулій сесії Охтирської міської ради на дані цілі було виділено 21 тис. грн. за рахунок коштів цільового фонду для придбання каменю для виготовлення стели. Проте відкриття пам’ятного знаку так і не відбулося. Причин ніхто не пояснив.

Наші земляки-військовослужбовці сумлінно виконують свій обов’язок по захисту неньки-України. І це підтверджують похвальні листи, які приходять на ім’я міського голови від командирів військових частин, де служать охтирчани. Міський голова Ігор Алєксєєв вручив подяки батькам Дениса Зузи та Сергія Гончарова за виховання славних синів свого краю, які  стали взірцем у виконанні військового обов’ язку. Оригінали похвальних листів було передано до міського краєзнавчого музею, в якому  постійно діє виставка про героїв АТО.

Також грамоти і подяки отримали волонтери, благодійники за активну допомогу у вирішенні нагальних потреб військової частини. Волонтери ГО «Янгол – Охоронець» подарували військовим в/ч А0563 два біноклі.

Демобілізовані військовослужбовці отримали грамоти, нагрудні знаки учасників АТО та квіти в знак вдячності за їх мужність та готовність захищати рідну землю.

Після закриття мітингу, під звуки маршу у виконанні військового оркестру частини А0563, військовослужбовці пройшли урочистим маршем по площі Успенській. В кінці тематичного вечора на всіх присутніх чекав святковий концерт.

Одним словом, повернення демобілізованих у мирне життя пройшло урочисто, з почестями. Побажаємо хлопцям мирного неба над головою, а жахіття війни щоб по скоріше стерлися з їхньої пам’яті.

Фото         Демобілізовані військовослужбовці з квітами та нагородами

О. Кириченко

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: