ПЕРСПЕКТИВА: КУДИ ПОТРАТИЛИ ДЕПУТАТСЬКІ ГРОШІ

10 сентября 2015 | ЖИТТЯ РАЙОНУ | 1 комментарий | №36(1015)

Із сотні депутатів обласної ради 23 не використали свої депутатські кошти повністю, ще 3 – взагалі не подавали пропозицій. Решта спрямували за призначенням виділені 50 тисяч у повному обсязі. Як правило, ці гроші потратилина ремонти шкіл, медичних закладів, об`єктів культури, придбання медобладнання і меблів, на заходи соціально-патріотичної спрямованості, лікування дітей, реконструкцію пам`ятників, вуличне освітлення тощо. В цілому Сумська обласна рада виділила на виконання депутатських повноважень обласним депутатам 5 мільйонів гривень. На сьогодні залишились неосвоєними 2 мільйони 111 тисяч 820 гривень. А як витратили ці гроші депутати обласної ради по Охтирці і Охтирському району?

:

- На ці кошти планується провести заміну віконних блоків в КЗ Сумської обласної ради «Обласна спеціалізована лікарня № 2» згідно з програмою енергозбереження. Нові вікна будуть встановлені в палатах, де перебувають на лікуванні хворі, адже старі дерев’яні рами вже морально та фізично застаріли.

Володимир Зубко:

- З цієї суми 40 тис. грн. планується використати на заміну вікон у Комишанській загальноосвітній школі, а 10 тис. грн. вже витрачено на допомогу в організації змагань громадській організації інвалідів «Інваспорт».

Юрій Меєрович:

- В той час, як подавалися заявки на отримання коштів для виконання депутатських повноважень, я перебував на стаціонарному лікуванні. Тому попросив Анатолія Троня написати заявку і за мене. Я б хотів обладнати спортивний майданчик в ЗОШ № 11. Проте час покаже, що саме вдасться зробити на ці гроші.

Анатолій Тронь:

- Ми разом з депутатом Юрієм Меєровичем домовилися, що ми об’єднаємо ці кошти і в заявці зазначено, що 100 тис. грн. піде на придбання спортивного інвентарю для загальноосвітніх шкіл міста.

Олександр Єрмак:

- Переговоривши з т.в.о. голови райдержадміністрації Романом Бубликом, було вирішено розподілити ці кошти між сільськими радами мого виборчого округу для потреб громад.

 



Комментарии (1)

 

  1. qwert пишет:

    Шановна редакція! Задайте питання від нас виборців депутатам обласної ради. Що КОНКРЕТНО вони зробили для Охтирки за 5 років перебування на на посаді депутата обласної ради?

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: