Стало відомо,що…

10 сентября 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №36(1015)

…СТВОРЮЄТЬСЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ ЧАСОПИС

Міський краєзнавчий музей завершує роботу по збору матеріалів для створення часопису з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС запрошують до музею, що знаходиться в Охтирці по вул. Жовтневій,10, для перевірки та корегування інформації.

…ТЕПЛОЛІЧИЛЬНИКИ ІНВЕСТУВАЛА ТЕЦ

Згідно із затвердженою інвестиційною программою по Охтирській філії ТОВ «Брок-Енергія» для міста додатково виділено 25 приладів обліку теплової енергії, які будуть встановлені на багатоквартирних будинках. Цим самим будуть задоволені всі відповідні заявки мешканців, які були зареєстровані в управлінні житлово-комунального господарства .

Крім того, влада міста ініціює передачу ТЕЦ, яка знаходиться у державній власності,- у комунальну. «Охтирка – єдине місто в області, де ТЕЦ не у комунальній власності, а тому ми не отримуємо кошти від оренди майна підприємством. Жодних претензій до нинішнього утримувача майна ми не маємо, справа тільки формальна. Попередні перемовини з цього приводу були у мінрегіонбуді, нам тепер треба звернутися з листом до Фонду державного майна», – проінформував міський голова Ігор Алєксєєв.

…«БЛАГОУСТРІЙ» ВІДРЕГУЛЮЄ ТАЙМЕР

Налаштуванням таймерів роботи мережі вуличного освітлення займається міське комунальне підприємство «Благоустрій» за погодженням з управлінням ЖКГ. Встановлено, що керівник КП Анатолій Басов слідкуватиме за дотриманням таймерного включення і виключення вуличного освітлення з настанням сутінок. Наразі визначено час – з 20.00 до 4.30.

…ЗЕМЛЮ ПРОДАВАЛИ З ТОРГІВ

Начальник відділу земельних ресурсів Микола Арєхов повідомив про результати земельних торгів по шести земельних ділянках в Груні ( 100 га), Лутищах (50 га) та Кардашівці (19 га). Вдалося виторгувати 365 тисяч гривень, які щорічно надходитимуть в бюджети сільських рад.

…ЩОБ У ЛІСІ МОЖНА БУЛО ХМИЗ ЗБИРАТИ

На останній сесії обласної ради депутати прийняли звернення до уряду, в якому попросили розглянути можливість внесення змін в закони і віднести безплатний збір хмизу населенням для особистих потреб до загального лісокористування. А також виключити роботи по заготівлі хмизу з переліку робіт підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабміну від 26.10.2011 р. Як відомо, сьогоднішнє законодавство відносить заготівлю повалених дерев і гілок до заготівлі деревини, виключне право на яку мають тільки постійні лісокористувачі в порядку спеціального лісокористування. Для виконання таких робіт необхідне отримання спеціального дозволу, надання якого громадянам законодавство взагалі не передбачає. І люди, живучи біля лісу, не мають права назбирати навіть хмизу на опалення свого будинку. Такий дозвіл, вважають народні обранці, допоможе забезпечити населення безплатним паливом, сприятимуть оздоровленню лісів.

…ПОРАХУВАЛИ РОБОЧИЙ ЧАС НА 2016 РІК

Міністерство соціальної політики оприлюднило розрахунок норми тривалості робочого часу у 2016 році. Отже, ми матимемо 366 календарних днів, з них 105 вихідних днів і 10 – святкових та 5 днів, що передують святковим та неробочим. В цілому відпрацювати нам доведеться 251 робочий день.

…НА ВОДОЙМАХ СУМЩИНИ ЗАГИНУЛО 60 ЧОЛОВІК

З цього року на водоймах Сумської області загинуло 60 чоловік, серед яких і троє дітей. Вік загиблих – від 6 до 78 років. Більше всього таких випадків зафіксовано в Сумах – 9, Сумському районі – 8, Кролевецькому районі – 7, повідомляє управління Державної служби України з надзвичайних  ситуацій у Сумській області.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: