ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА

10 сентября 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | Нет комментариев | №36(1015)

ЧИ НАЗБИРАЛИ ОХТИРЧАНИ ПЕТ ПЛЯШОК НА ПРОТЕЗ?

В газеті «Роксолана-Максі» в № 31 від 5 серпня 2015 року ми писали про всеукраїнську акцію зі збору та переробки пластикових пляшок та окремо кришочок-закруток для протезування воїнів АТО.

Активісти нашого міста теж долучилися до цієї акції і тепер в Охтирці відкрито пункти збору пластикових пляшок та окремо кришок-закруток. Здані пляшки та кришки дробляться в гранули і використовуються як сировина або продаються, а кошти спрямовуються на протез для конкретного бійця.

До нас в редакцію телефонують читачі і цікавляться, де знаходяться пункти прийому ПЕТ пляшок та скільки вже вдалося назбирати даної сировини. Тому ми звернулися до ініціатора по збору вторсировини в місті, волонтера Максима  ЛОМЕЙКА.

Ось про що він нам розповів:

- Міський голова Ігор Алєксєєв раніше повідомляв, що для волонтерських потреб КП «Благоустрій» зможе надати контейнери для сміття, які задіяні під час проведення в місті культурно-масових заходів. Проте з’ясувалося, що керівництво «Благоустрою» зможе передати дані контейнери лише за умови заключення договору, за умовами якого ми повинні самостійного їх обслуговувати. Проте наша організація є неприбутковою і не має спеціального транспорту для вивезення пляшок та й питання відповідальності за збереження цих контейнерів ляже в такому випадку на наші плечі.

За адресою вул. Червоно-армійська, 1, 2-й поверх ми маємо склад, куди всі небайдужі охтирчани можуть привозити вторсировину самостійно або ж, зателефонувавши за номерами  (066)-38-39-918 та (095)-081-38-78 , повідомити, за якою адресою можна забрати пляшки.

Вже вдалося назбирати близько 50 кг пластику. Проте це краплина в морі. Тому в п’ятницю 11 вересня поблизу «Кнєжі» буде стояти наша автівка і всі бажаючі зможуть принести пластик та кришки до мобільного пункту прийому з 10:00 до 14:00. Також найближчим часом сумські волонтери нададуть близько 15 контейнерів для збору ПЕТ пляшок, які будуть встановлені в міських школах та садочках.

Якщо Ви маєте бажання долучитися до акції, приносьте ПЕТ пляшки з кришками до пунктів прийому в торгових точках міста. Допоможемо постраждалим воїнам АТО разом.

ДО РЕЧІ:

на 1 протез руки необхідно 500 тисяч кришечок, а на 1 протез ноги – 850 тисяч кришечок.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: