ЧИ ГОТОВІ ПРЕДСТАВНИКИ ВЛАДИ ХОДИТИ ПІШКИ?

16 сентября 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | 1 комментарий | №37(1016)

22 ВЕРЕСНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗ АВТОМОБІЛЯ

Ні для кого не секрет, що у зв’язку з постійним збільшенням кількості автомобілів екологічна ситуація на планеті істотно погіршилася. Саме тому у всьому світі 22 вересня святкують Всесвітній день без автомобіля. За статистикою, один автомобіль за час свого існування опосередковано вбиває 3 тисячі людей. Цей день закликає людину замислитися над цією статистикою і припинити використовувати досягнення автомобільної індустрії без обмежень.

Ми вирішили поцікавитися у потенційних претендентів на крісло мера, як вони планують добиратись на роботу в цей день?

Валерій Бабич:

- Про те, що закордоном в цей день проходять різноманітні акції я чув. Я не знаю, що там буде завтра, а Ви про 22 вересня запитуєте. Однак якщо потрібно буде їхати в село, то сяду за руль. А на роботу я й так щодня пішки добираюсь. А взагалі, охтирчани, пересідайте всі на велосипеди – і для здоров’я корисніше, і дороги ціліші будуть та й повітря без вихлопів буде чистіше.

Юрій Меєрович:

- Автомобіля я не маю, та й велосипеда також. Тому на роботу й в справах завжди ходжу пішки. По телевізору бачив сюжет про те, що мери деяких європейських міст постійно їздять на роботу на велосипеді. Це похвально, проте там умови дозволяють – оснащені належним чином велосипедні доріжки, розмітки. Було б добре, якби охтирчани також переймали європейський досвід та відмовлялися від чотирьохколісних засобів пересування на користь двоколісних. А то в охтирському повітрі й без вихлопів автомобілів шкідливих речовин вистачає – видобуток нафти та газу дається взнаки.

Анатолій Басов:

- Роботи багато і за день потрібно бути в різних місцях – пішки просто фізично я не зможу стільки обійти. 22 вересня принаймні спробую скоротити час перебування в автомобілі. Маршрутним таксі та велосипедом я взагалі не користуюся: пересуваюся в авто або ж пішки, що буває досить рідко. А на вибори іти не буду, розчарувався. Сотні людей зробив добро – швидко забули, а двом відмовив – згадуватимуть все життя.

Сергій Гавриленко:

- Без автомобіля мені важко буде. Проте для цілей збереження екосистеми міста один день зміг би пройтися пішки, але лише по місту. Стосовно поїздок по району, то лише на авто. На сьогоднішній день складається таке враження, що деякі містяни купують автівки «покруче» та подорожче для того, щоб справити враження на оточуючих. Я вважаю, що невдовзі охтирчани почнуть прислуховуватися до думки екологів та пересядуть на малолітражні авто, електрокари або ж велосипеди. В перспективі я також згоден пересісти на велосипед для пересування по місту.

Анатолій Марченко:

- Автомобілем користуюся нечасто – бензин дуже дорогий. Але коли необхідно поїхати на дачу чи до берега р. Ворскла, то в таких випадках сідаю за кермо. На маршрутці не їзжу, велосипед вдома є, але також стоїть без діла. Думаю, що 22 вересня можна буде потерпіти та відмовитися від поїздок на авто.

Ігор Алєксєєв:

- На роботу – на машині, далеко пішки, велосипеда не маю. А от протягом дня буду намагатись ходити пішки.

 Комментарии (1)

 

  1. dudu пишет:

    Ігор Алєксєєв наш мер. Бабича геть навіть з Охтирки.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: