ГОСТРА ПРОБЛЕМА: ЧОМУ В ЕФІРІ ТИША?

16 сентября 2015 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №37(1016)

Через відключення передавача на середніх, ультракоротких та ФМ-хвилях скрізь, крім обласних центрів України, відключені програми Українського радіо УР-1. Тому ефір сумської ОДТРК переривається.

За повідомленням представника Нацради з питань телебачення і радіомовлення України в Сумській області Лариси Якубенко, керівництво НРКУ з 9 вересня відключило передавач на середніх, ультракоротких та ФМ-хвилях. Програми першого каналу українського радіо вимкнуті всюди, крім обласних центрів. У Сумській області передавачі, які працюють на ультракоротких хвилях – «Промінь», відключені у м. Суми, Шостка, Тростянець.

За словами генерального директора Сумської ОДТРК Миколи Чернотицького, фінансування компанії дозволяє вести ефір та сплачувати за трансляцію. Але у зв’язку з відключенням програм УР-1 ефір Сумської обласної державної телерадіокомпанії періодично буде перериватися на тривалі проміжки тиші, точніше – шипіння.

Як повідомляє керівник Сумської філії Концерну КРРТ Микола Мельник, за домовленістю з Сумською ОДТРК мовлення обласного радіо буде відбуватися у проміжках часу: з 08-10 до 10-20, з 12-10 до 16-20, з 18-40 до 10-00.

Керівник Сумського обласного прес-клубу Алла Федорина констатує: «Вимкнення передавача «Українське радіо» сталося чи не єдиний раз за всю багаторічну діяльність найдавнішого українського мовника. Сумське обласне радіо, яке вперше сказало «говорять Суми» ще у 1939 році, мовчало тільки під час окупації міста. Тиша в ефірі в період виборчої кампанії може призвести до катастрофічних наслідків.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення звертається до Держкомтелерадіо, у підпорядкуванні якого перебуває діяльність державного мовника, та до Міністерства фінансів України з вимогою здійснити всі можливі кроки, аби мовлення «Українського радіо» було негайно відновлено у попередніх обсягах.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: