Комунальна сфера: ДОКИ КАНАЛІЗАЦІЙНІ МЕРЕЖІ БУДУТЬ ПРОВІТРЮВАТИСЬ?

16 сентября 2015 | АКТУАЛЬНА ТЕМА | Нет комментариев | №37(1016)

ДОКИ КАНАЛІЗАЦІЙНІ МЕРЕЖІ БУДУТЬ ПРОВІТРЮВАТИСЬ?

Багато людей кожного ранку йдучи на роботу по вул. Батюка, 5 змушені винюхувати всі принади каналізаційних мереж міста. Ні для кого не секрет, що каналізаційна система застаріла та потребує модернізації. Але побачене цього разу просто шокувало – відхилений бетонний люк, з якого стирчить іржава арматура, здається, так і чекає, доки в нього потрапить необережний перехожий.

Ще жахливіша ситуація з каналізаційними мережами та з тепловими камерами, що розташовані в мікрорайоні Дачний за адресою вул. Червоноармійська, 115 – вони зовсім не прикриті люками, а лише трухлявими дошками. Щодня повз них неквапливо прогулюються матусі з дитячими візочками та малеча. Вони навіть й не здогадуються, яка небезпека чатує на них зовсім поруч – на узбіччі дороги.

Нагадаємо, що рішенням останньої сесії міської ради ДП «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад» отримало в оренду дворові та центральні каналізаційні мережі. Тому відповідальний за їх стан з’явився, а змін в кращу сторону ми доки що не бачимо. Можливо досить «провітрювати» каналізаційні мережі? А то так й до біди не далеко.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: