НОВИНИ

16 сентября 2015 | НОВИНИ | Нет комментариев | №37(1016)

БОРОМЛЯ ЗАПРОШУЄ НА ФЕСТИВАЛЬ

25 та 26 вересня 2015 року у м.Тростянець відбудеться ХХV Всеукраїнський сільський фестиваль мистецтв «Боромля-2015» та вперше святкується День Тростянецького району, присвячений 85-ій річниці його утворення. Захід ставить за мету відродження і популяризацію національних культурних традицій, свят, обрядів та побуту сільських та місцевих громад, притаманних Тростянецькому району.

Урочисте відкриття фестивалю – 25 вересня, об 11 год. 30 хв. в парку імені Чайковського.

Урочисте відкриття свята «День Тростянецького району» – 26 вересня, о 10.00 годині на Вічевій площі.

Заключний Гала-концерт і нагородження учасників фестивалю відбудеться 26вересня 2015 року з 15:30 до 19:00.

Організаторами заходу є Тростянецька районна державна адміністрація, Тростянецька районна рада, асоціація сільських голів Тростянецького району, Тростянецька міська та сільські громади за підтримки підприємців та сільськогосподарських підприємств району і області.

ВАКЦИНА ПРОТИ ПОЛІОМІЄЛІТУ ДЛЯ ІМУНІЗАЦІЇ ДІТЕЙ ВЖЕ В УКРАЇНІ

ОПВ вакцина, яку Україна отримала в якості гуманітарної допомоги від ЮНІСЕФ за кошти канадського уряду, і яка буде розвезена в регіони для проведення масштабної національної імунізації є якісною та безпечною.Це підтверджують офіційні висновки, надані Всесвітньою організацією охорони здоров’я .

Зокрема, там йдеться, що згідно рекомендацій ВООЗ, ОПВ вакцина може бути розморожена під час транспортування до +2+8, а далі знову заморожена до -20, і кількість розморожень і заморожень вакцини не впливає на її безпечність і якість.

“Оскільки питання імунізації від поліомієліту на сьогодні є критичним для безпеки та захисту здоров’я українців, ми маємо не спекулювати на здогадках та неправдивій інформації, а усім разом сконцентрувати увагу і сили, щоб провести чітку роз’яснювальну роботу, провакцинувати наших дітей і убезпечити їх від захворювання”, – наголосив заступник Міністра Ігор Перегінець.

“Це є найстаріша і найякісніша вакцина, якою користуються у світі, і є такою безпечною, якою тільки може бути вакцина. Вона пройшла увесь процес прекваліфікації, транспортувалася та зберігалася відповідно вимог ВООЗ. Вона вже врятувала мільйони дитячих життів у всьому світі, і впевнена, допоможе зробити це і в Україні”, – підкреслила представник Бюро ВООЗ в Україні Доріт Ніцан.

РЫБООХРАНА ПРЕДУПРЕЖДАЕТ БРАКОНЬЕРОВ

Госрыбагентство предложило увеличить суммы штрафов за правонарушение в десятки раз. За незаконное занятие рыбным промыслом сумма повышается со 100-200 необлагаемых налогом минимумов (1700-3400 грн.) до 2 тыс. – 5 тыс. (34 тыс. – 85 тыс. грн.). За деяния, которые повлекли тяжелые последствия – с 3400-6800 грн. увеличивается до 119 000-255 000 грн.

 

 Добавить комментарий

 

 

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: