Стало відомо,що…

16 сентября 2015 | ПОДІЇ | Нет комментариев | №37(1016)

… СУМСЬКИХ КЕРІВНИКІВ ПЕРЕВІРЯТЬ

Мер міста Суми Олександр Лисенко підписав розпорядження «Про проведення перевірки відомостей, передбачених Законом України «Про очищення влади». Згідно з ним, перевірять усіх, причому почнуть з апарату виконавчих органів виконавчої влади Сумської міськради, які не мають статусу юридичної особи, тобто із заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради: заступника мера, керуючого справами виконкому. Почнеться така перевірка з 14 вересня. Керівників структурних підрозділів, які не мають статусу юридичної особия, їх заступників перевірятимуть з 24 вересня. А посадових і службових осіб місцевого самоуправління перевірятимуть з 5 жовтня. Чи будуть перевіряти охтирських посадовців, поки що не відомо.

…РИБА НА СУМЩИНІ ВОДИТЬСЯ

Співробітники сумської рибінспекції повідомили,що за показниками вилову водних біоресурсів Сумщина – на 10 місці серед 24 областей країни, враховуючи і три «морські». Звітність виробництва продукції аквакультури надали 231 суб`єкт господарської діяльності – 36 юридичних осіб і 195 фізосіб-підприємців, які займаються цим на ставках площею 4391, 87 га. За підсумками минулого року вирощено товарної продукції 2 180 885 кг. Більше всього вирощують риби в Сумському районі, на другому місці Лебединський, на третьому – Краснопільський.

…БУДІВНИЦТВО ДОРОГЕ, АЛЕ МОЖЛИВЕ

В Сумській області у першому півріччі прийнято в експлуатацію 49,5 тис. кв. м загальної площі житла, що на 5,9% більше, ніж у відповідному періоді минулого року. На 10 000 населення прийнято 439,9 кв. м житла. В Охтирському районі прийнято в експлуатацію 0,3 тис. кв. м (0,7% загальнообласного обсягу), що на 65,7% більше за аналогічний період минулого року. На 10 тисяч населення в районі прийнято 126,9 кв. м житла. В Охтирці введено в експлуатацію 1,3 тисячі кв. м житла (2,6% загальнообласного обсягу). Порівняно з попереднім періодом обсяг прийнятого житла збільшився на 16,2%. На 10 тисяч населення припадає по 262,1 кв. м новозбудованого житла.

 Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: