25 ЖОВТНЯ – МІСЦЕВІ ВИБОРИ: ОХТИРСЬКА ЧЕТВІРКА

19 сентября 2015 | ЖИТТЯ МІСТА | 10 коммент. | №37(1016)

ОХТИРСЬКА ЧЕТВІРКА ПОЧАЛА ПЕРЕМОВИНИ

15 вересня відбулася подія, яка привернула увагу місцевої преси: чотири потенційних кандидати на посаду Охтирського міського голови на спільній зустрічі провели перемовини щодо координації дій. Валерій БАБИЧ, Сергій ГАВРИЛЕНКО, Анатолій МАРЧЕНКО та Ігор ШАРАЙ за результатами переговорів прийняли резолюцію, в якій зобов`язалися провести виборчу кампанію чесно, у відповідності до загальноприйнятих демократичних норм і законодавства. Вони домовилися узгодити між собою дії під час виборчої кампанії, в тому числі і в день виборів, з метою недопущення викривлення народного волевиявлення.«Усвідомлюючи необхідність зміни нинішнього міського голови задля поліпшення життєдіяльності міста та його громадян, скоординувати між собою дії для підвищення ймовірності перемоги одного з нас», – такий основний лейтмотив зустрічі. Якщо претенденти на одну посаду мера домовляться, то висунуть єдиного кандидата та знімуть свої кандидатури на його користь. Поки що мова про те, хто саме це може бути, не велася. Проте четвірка не проти, якщо до неї приєднаються і інші кандидати, а якщо виявить таке бажання діючий міський голова,то йому запропонують зняти свою кандидатуру. Наступну зустріч призначили на 21 вересня.

На наше питання, що буде далі, якщо цей єдиний кандидат переможе на виборах: якою буде подальша місія кожного, хто йому поступився дорогою, нам відповіли:

Валерій Бабич:

- Не в посадах справа. На всіх посад може не вистачити. Адже можна бути простим жителем міста і дбати, аби у ньому можна було комфортно жити. Як приклад, наш сквер ракетчиків – ми його зробили на громадських засадах, без допомоги місцевої влади. Серед нас – троє колишніх військовослужбовців і ми запропонуємо всім нашим колегам, колишнім і нинішнім, учасникам АТО взаємовигідну співпрацю. Ми узгодимо свої передвиборні програми і вирішимо, в якому напрямку будемо працювати далі.

Сергій Гавриленко:

- Перш ніж розставляти когось на посади, треба мати чим керувати. У кожного з нас є досвід керівної роботи, є друзі, є певні зв`язки. Хтось «підтягне» якісь інвестиційні програми, інший залучить в місто кошти якогось фонду – а разом нам вдасться зробити більше, ніж кожному окремо.

Анатолій Марченко:

- Народ уже заморився від обіцянок, що скоро ми житимемо як в раю. Я маю принцип: менше говорити, більше робити. Тому мені хочеться, щоб головою міста став патріот – чесний, справедливий, господар, тобто батько для всіх. А після виборів головне, щоб не забули про свої обіцянки.

Ігор Шарай:

- Ми, як громадяни міста, не задоволені тією соціальною та економічною політикою,яку веде у місті нинішня влада. Якщо ми не об`єднаємося, то у неї є шанс залишитися при владі знову. Тому ми в принципі зрозуміли, що готові переступити через своє «я» і йти єдиною командою. У разі перемоги ми можемо разом йти у виконавчу владу міста. Хто з нас буде єдиним кандидатом , ми ще не визначилися.

 Комментарии (10)

 

 1. Я пишет:

  Мені цікаво, що ж такого зробив Федя Кіселара. На рахунок Алексеева можна сказати, що він молодець. Піаритись за наші з вами гроші. Ви бачили яку поитку і як її поклали. Не знаю чи вона проживе рік. Скільки грошей було відмито? Так буде класно знову її ремонтувати і відмивати гроші.

 2. В.Ю. пишет:

  Ведь люди понимают и видят сколько сделано за этот год нынешней властью.. Работа Игоря Юрьевича и депутата Федора Киселара видна без комментариев. Люди и вновь проголосуют за их, ведь в городе все делается. Люди молодые — пусть и в дальнейшем работают на благо города. А куда лезут эти пенсионеры ???????????????????

 3. вул.Полтавская Сушко пишет:

  Всього за один рік, а скільки зроблено для міста.!!!!!!!!!!!за дороги ніхто не брався 15 років. Дачний мікрорайон майже повністю відновився, приємно їздити і ходити. Немає сенсу міняти діючого мера міста , хай працює, молодий , енергійній, видно що людина старається щось зробити для міста.

 4. Валентина пишет:

  даёшь Алексеева!

 5. Олександр пишет:

  Не бачу ніякої необхідності в зміні діючого мера,навіть навпаки:здється мені що після крадійки та самодура до влади в місті нарешті прийшла адекватна людина.А стосовно цих відставників-регіоналів ящо комусь подобається танцювати на граблях то вперед,голосуйте за них а я не буду.

 6. Артек пишет:

  Алексеев И.Ю. не обещал золотых гор, но в городе по мере возможности все делаеться. Наконец-то дороги обновились, а то ездить было невозможно. работа его заметна, молодой , енергичный— старается, что можно сказать.

 7. Абориген пишет:

  А вот тех у кого много “друзів та певних зв’язків” нужно подальше от власти. К чему это ведет всем известно. ЖИТЬ НАДО ПО ЗАКОНУ!!!!! А с друзьями хорошо ходить в баню.

 8. Мария ул.Красноармейская пишет:

  Хочу поблагодарить мера Игоря Юрьевича, что наконец сделали дорогу по ул. Красноармейской, были ужасные ямы. Молодой, энергичный пусть и в дальнейшем продолжает работать. результаты его работы видны.

 9. Пионер пишет:

  На оцiй “четвiрцi” нiде тавро ставити.Особливо на Гавриленцi.Ганьба оцим полiтичним мерцям

 10. Светлана К. пишет:

  Жители очень города довольны работой нынешнего мэра Алексеева И.Ю.дороги везде отремонтированы, приятно ездить и ходить. На обьездной около парка за рынком раньше нельзя было проехать , а сейчас хорошая дорога. Ходим по Фрунзе, тротуарная дорога сделана прямо к больнице. Этого не делал никто за 15 лет. Отзывы ахтырчан очень хорошие. И результат видно не на словах, а на деле. На Успенской площади сделали круг с плитки и это намного лучше чем было. Дорога по Красноармейской отремонтирована-жители довольны. Так что всем остальным кандидатам тяжело соревноваться- результат на лицо. Город обновляется – и это не словами , а делом. . Успехов хочеться пожелать . Все довольны. Ахтырчане отдадут голос и в этот раз за него.

Добавить комментарий

 

Архів сайту по місяцям:

Архів сайту по рокам: